ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ
Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

15:15 22.02


На Полтавщині можна укласти декларацію з лікарем онлайн

З 1 квітня терапевти, педіатри та сімейні лікарі прийматимуть пацієнтів тільки після підписання меморандуму. Кременчужани можуть вже зараз укласти декларацію з лікарем через мережу інтернет.

Щоправда така послуга стала доступна для тих, хто хоче обслуговуватися у Кременчуцькому Центрі первинної медико-санітарної допомоги №1 та 5 амбулаторіях на сайті ЦПМСД №1.

Тут є можливість оформити декларацію з лікарем завдяки трьом способам. Перший – це прийти на прийом до обраного лікаря і підписати декларацію просто у кабінеті, прихопивши з собою свій паспорт та код. Другий спосіб – заповнити анкету на декларацію онлайн і чекати дзвінка від лікаря.

Третій – роздрукувати паперову декларацію із сайту, заповнити її та принести до обраного лікаря. Список лікарів з фото та короткою інформацією про них теж наявний на сайті ЦПМСД №1

Нагадаємо, кожен лікар зможе підписати меморандуми з 2 тис. пацієнтами. Для педіатрів це - 120 тис. грн/міс. Гроші дістаються лікарні, а не лікареві.

Але від кількості пацієнтів залежить і розмір зарплати.

Якщо раніше існувала можливість відразу безоплатно записатися до вузькопрофільних спеціалістів, тепер отримати цю послугу безкоштовно можна буде тільки після консультації у сімейного лікаря   - пояснюють експерти реанімаційне пакету реформ.

У поліклініці, яку ви відвідуєте вам запропонують меморандум - контракт з сімейним лікарем або педіатром.  Якщо раніше кожен українець був "прикріплений" до дільничного лікаря, зараз укладати договір можна з тим лікарем, якого вам порекомендували або який вам сподобався. Якщо  робота терапевта чи педіатра не влаштовує, у будь-який момент можна укласти меморандум з іншим медиком.

На одного пацієнта буде виділено 370 грн на рік - виключно на роботу лікаря. За додаткові аналізи або спеціалізовану допомогу вже з 2020 року доведеться платити окремо і за затвердженими тарифами.

Інформація про стан здоров'я пацієнта буде міститися в електронній системі охорони здоров'я. Навіть коли пацієнт перейде до іншого лікаря, вся інформація буде доступна. Головний обов'язок лікаря первинної медичної допомоги - вчасно попередити або виявити захворювання на ранній стадії   - пояснюють у МОЗ.

здоров'я, безпека, реформа

За темою:

  • На Полтавщині зафіксували сім випадків грипу
  • На Полтавщині 1 142 людини хворіють на СНІД
  • На Полтавщині майже шість тисяч людей хворіють на ГРВІ
  • Топ-5 за тиждень :