ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

09:30 17.04


Кременчужани просять обласну владу не створювати транспортний колпас

Міська влада Кременчука зврнулася до обласної влади з проханням не обмежувати в часі громадський транспорт, щоб не призвести до колапсу у місті. Проте в облдержадміністрації відповіли: виключень в обмеженні не буде.

На засіданні штабу з ліквідації наслідків медико-біологічної надзвичайної ситуації розглянули режим роботу громадського транспорту Кременчука, який наразі працює у режимі «спецперевезень».

Комунтранспорт у Кременчуці має 51 тролейбус і 9 автобусів. Його кількість і на період дії режиму спеціальних перевезень зменшувати не будуть.

Як повідомили у прес-службі Кременчуцької міськради, міський голова Віталій Малецький звернув увагу на те, що наразі в місті найболючішим і найбільш обговорюваним є питання щодо обмеження роботи громадського транспорту Кременчука в часових межах із 06:00 до 10:00 та з 16:00 до 19:00.

Це має бути введене з 19 квітня згідно з рішенням Полтавської регіональної комісії з питань ТЕБ і НС від 15 квітня 2021 року.

Керівник міста наголосив, що у Кременчуці такі обмеження не можна запроваджувати, бо від роботи громадського транспорту напряму залежить налагоджена та ритмічна життєдіяльність міста. 

Звуження інтервалів у роботі громадського транспорту призведе до справжнього колапсу в місті, в рази збільшить навантаження на громадський транспорт, а також матиме негативні наслідки для економіки

- підкреслив Віталій Малецький.

Він  звернувся до обласного керівництва щодо зняття часових обмежень у громадському транспорті Кременчука.

Як повідомив «Кременчуцькій газеті» голова ОДА Олег Синєгубов, регіональна комісія ТЕБ і НС не могла вчинити інакше, ніж ухвалити рішення, які регламентують рух громадського транспорту по певних годинах. Адже поки це єдиний шлях, щоб зупинити суттєве поширення коронавірусу на території області.

Позиція: протокол затверджено і його не змінюватимуть.

З боку керівництва міської влади Кременчука лугають заяви, що в місті не збираються дотримуватися певних карантинних обмежень щодо руху міського транспорту по певних годинах.

транспорт, обмеження руху, Кременчук

За темою:

  • З наступного року полтавці платитимуть за гаражі уп'ятеро дорожче
  • Що варто знати, якщо плануєте позбутися старого автомобіля
  • Електронний квиток у громадському транспорті прирівняли до паперового
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.