ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ
Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

09:15 07.02


Кременчужани взяли участь у предкастингу шоу "X-Фактор 9"

У Харкові відбувся перший предкастинг дев’ятого сезону талант-шоу "X-Фактор". Щоб наблизитися до своєї мрії, триста людей, не дивлячись на морозну погоду, стояли в багаточасовій черзі, в тому числі кременчужани.

Хтось був із підтримкою: друзями, батьками, вчителями з вокалу; а хтось не сказав навіть близьким, що хоче взяти участь у цьому проекті.

На предкастингу в першій столиці України було багато містян, але приїхали люди і з інших міст та областей країни із: Сумщини, Київщини, Полтавщини, Вінниччини тощо.

У Харкові наймолодшій претендентці на участь у проекті було всього 15 років, а найстаршому претенденту – 72 роки.

Музиканти та вокалісти, щоб зігрітися, чекаючи в черзі, грали різноманітні пісні на гітарах та співали усі хором. До клубу Galaktika, в якому і проводився відбір у Харкові, запускали по двадцять осіб, але так як на кожну людину виходило десь хвилин по п’ятнадцять, то чекати в черзі доводилося годинами.

В середині приміщення людей зустріли та провели до місця заповнення анкет, які розподілялися на солістів і колективи, далі претенденти почали репетирувати, а вже потім, коли підходила їх черга демонструвати красу голосів, виконували підготовлені пісні.

Цього дня до Харкова на предкастинг завітали і кременчужани, так, Ярослав у черзі простояв сім годин.

Хлопець займається вокалом із дитинства, проте робив перерви, а у предкастингах цього талант-шоу він  не вперше – розпочалися його кроки до здійснення мрії ще зі шкільної лави, коли набирали учасників на четвертий сезон.

Тоді Ярослав предкастинг проходив у Полтаві, а через місяць йому зателефонувала команда телеканалу "СТБ" і запросила вже на телевізійний кастинг, де він отримав багато критики та порад, а також не обійшлося і без нових знайомств.

Після цього парубок почав приділяти вокалу більше репетицій і займатись у різних продюсерських центрах.

Цього року хлопець вирішив вже в шостий раз спробувати свої сили, займався з професійним викладачем і надіється, що його мрія здійсниться.

Приїхав я до Харкова на предкастинг «X-Фактор» зі своєю підтримкою. Емоцій було через край. Серце вискакувало від хвилювання, але я не припиняв співати ні на секунду. Людей було багато, проте кожен учасник тепло відносився до іншого. В кожної людини є талант – не здавайтесь і у вас обов'язково все вийде

– говорить сайту 05366 Ярослав.

талант-шоу "X-Фактор", кременчужани

За темою:

  • "Дизель Шоу" повертається виступами у Полтаві
  • Полтавка виграла півмільйона гривень у телешоу. ВІДЕО
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.