ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

11:37 17.07


Кременчужани знову задихаються від нічного смороду

Цими вихідними у Кременчуці вкотре потерпали від сильного смороду "хімії" у повітрі. Численні скарги надходили на телефони Служби допомоги мера кременчужанам.

Усі скарги кременчужан зареєстрували, над ними  працюють працівники лабораторії підрозділу Полтавського обласного лабораторного центру Держсанепідемслужби України та Наукового центру еколого-соціальних досліджень. Про це повідомили у Службі допомоги мера кременчужанам.

Разом з тим, згідно з повідомленнями диспетчерів підприємств північного промислового вузла, технологічний процес перебуває в нормі, викидів не зареєстровано.

Нагадаємо, на сильний сморід кременчужани скаржитися з травня минулого року. Найбільше страждають мешканці Молодіжного, що прилягає до північного промвузла.  

сморід, кременчужани

За темою:

Топ-5 за тиждень :









Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.