ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

15:00 10.06


Кременчужанин переміг у Всеукраїнському конкурсі патріотичних есе

Студент Кременчуцького нацуніверситету переміг у Всеукраїнському конкурсі есе патріотично-громадянської тематики «Єднанням сильні!».

У своєму есе Валерій розкрив власне розуміння сутності поняття «бути сильними у своїй єдності».

Так, студент ІІІ курсу Валерій Чепурний став переможцем Всеукраїнського конкурсу есе патріотично-громадянської тематики «Єднанням сильні!» 2022 року і отримав Диплом першого ступеню.

Цей конкурс започаткований Національним еколого-натуралістичним центром учнівської молоді Міністерства освіти і науки України з метою консолідації та формування історичної свідомості українського народу, збереження національної пам’яті та належного вшанування пам’ятних дат і ювілеїв.

До участі у Конкурсі запрошувалася учнівська молодь закладів загальної середньої та позашкільної освіти, студенти закладів вищої освіти, кому не байдуже все українське, все, що рухає нас, як націю, вперед. Конкурс тривав з 17.01.22 р. до 22.04.22 р.

Чепурний Валерій навчається одночасно на двох спеціальностях – 133 «Галузеве машинобудування» та 141 «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка». На першій він навчається на денній формі навчання, а на другій – на заочній формі навчання, тобто є студентом ГМ-19-1 та Е-19-1з груп одночасно.

У своєму есе Валерій розкрив власне розуміння сутності поняття «бути сильними у своїй єдності». Він зазначив про силу духу людини як таку потугу, що може об’єднувати людей і вести за собою задля спільної мети. Також у своєму творі Валерій розкрив секрет подолання Covid-19, який, на його думку, також полягає у згуртованості людей.

Та левова частка уваги автора есе прикута до теми російської військової агресії, коли по одну сторону люди гуртуються заради зла і знищення таких самих «істот», як і вони самі, а по іншу сторону люди об’єднуються у боротьбі проти агресії та зла, жертвують життям не тільки заради своїх рідних, але й заради того, щоб війна не поширилася на всю країну, заради збереження мирного життя в Україні та цілому світі. Ці патріоти згуртували навколо себе та всієї України усіх свідомих людей з різних країн світу, які хочуть жити в мирі, продовжувати розвиватися, літати до зірок, берегти природу Землі заради майбутнього та дітей.

Як зазначає Валерій, саме ця частина світового людства робить усе можливе, щоб війна припинилася, допомагає хто чим може на своєму рівні: від простих українців та іноземних громадян, які взяли до своїх родин наших біженців, до вояків, які вирішили воювати за Україну та політиків, які надають фінансову і воєнну допомогу.

Саме таким єднанням людей пишається Валерій і вірить, що мир прийде на українську землю, адже від цього залежить щастя багатьох людей світу, повідомили у прес-службі КрНУ.

перемога, студент, есе

За темою:

  • Представник Полтавщини переміг у міжнародній математичній олімпіаді
  • У Кременчуці встановили трофейний російський танк. ВІДЕО
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.