19:30 31.08

Кременчужанин здобув "срібну" медаль у штовханні ядра

Кременчужанин Олександр Яровий здобув "срібну" медаль у штовханні ядра на Паралімпійських іграх в Токіо .

Результат Олександра – 17 м 30 см. Його медаль стала 65-ою в скарбничці збірної України.

22-річний спортсмен представляє Полтавську область, є чемпіоном Європи 2021 року.

Нині на Паралімпійських іграх розіграли медалі у штовханні ядра серед чоловіків у класі F20.

У змаганнях брали участь двоє українців: Максим Коваль та Олександр Яровий: обидва завершили їх на п'єдесталі.

Для обох спортсменів це стало дебютом на Паралімпійських іграх. На першій же Паралімпіаді в кар'єрі атлети завоювали медалі: Коваль – "срібло", Яровий – "бронзу".

Кваліфікації у цих змаганнях не було: спортсмени стартували одразу з фіналу. У восьми учасників було шість спроб – до заліку йшла найкраща.

Українці зуміли встановити особисті рекорди. Коваль штовхнув ядро на 17.34 метра з третьої спроби. Близький результат показав кременчужанин Яровий – 17.3 у другій.