15:03 29.08

Кременчужанка встановила рекорд паралімпійських чемпіонатів Європи з легкої атлетики

У Берліні завершився паралімпійський чемпіонат Європи з легкої атлетики, який відбувся на знаменитому Олімпійському стадіоні, де перед цим фінішував чемпіонат континенту серед чоловіків та жінок.

У складі збірної України відзначилася представниця Полтавщини Наталія Кобзар, яка виступала в паралімпійській нозології Т37. У Берліні наша землячка завоювала золоту медаль із бігу на 400 метрів, встановивши у фінальному забігу новий рекорд паралімпійських чемпіонатів Європи у своїй нозології на цій дистанції - 1 хвилина 05,24 секунди.

У боротьбі за медаль вона випередила двох представниць Франції: срібну призерку - Манон Женест і бронзову - Лауру Устаріц. А попередній рекорд паралімпійських чемпіонатів належав росіянці Євгенії Трушниковій (1:06,35), вона його встановила 22 серпня 2014 року на паралімпійському чемпіонаті Європи у Соунсі (Велика Британія).

Також у Берліні Наталія Кобзар завоювала й срібну медаль у своїй нозології - з бігу на 100 метрів (13,67 секунди), програвши лише француженці Марі Ельє, яка, у свою чергу, також встановила рекорд паралімпійських чемпіонатів Європи у цій нозології і на цій дистанції - 13,29 секунди.