ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

16:15 14.10


Кременчужани бастують: не випускають небезпечні поїзди

Працівники Кременчуцького локомотивного депо долучились до Всеукраїнської попереджувальної акції «робота за інструкціями», заявив голова вільної профспілки локомотивного депо станції «Кременчук» Сергій Москалець.

 

Працівники "Укрзалізниці" (УЗ)  по всій Україні страйкують.

Працівники почали працювати за інструкціями і не випускають на маршрути поїзди, які не відповідають всім вимогам безпеки.

Якщо уряд не відреагує на вимоги співробітників УЗ, обіцяють зупинити роботу понад 70% пасажирських вагонів і локомотивів.

Стан вагонів і локомотивів в аварійному, непридатному стані. Люди, які працюють там, не можуть брати на себе відповідальність, які працюють за мізерні зарплати, і випускати аварійні об'єкти. Це життя і здоров'я людей, і питання екології. Багато перевезень хімічних речовин, що буде якщо відбудеться аварія з вагонами, які їх перевозять? Ми написали звернення до уряду, СБУ, МВС, у нас вимога, щоб всі виконували свої обов'язки. Уряд має переглянути тарифні ставки і посадові оклади. У цьому році зростання зарплат має становити 75%" - розповідають активісти.

У профспілці розповідають, що зарплати не переглядали два останні роки, незважаючи на те, що за умовами колективного договору, повинні були підвищувати на 25% на рік.

протест, залізниця

За темою:

  • Протести полтавців не почули: триває будівництво багатоповерхівки на Героїв АТО
  • Полтавці вимагали проведення містобудівної реформи
  • Полтавці "штурмували" кабінет Мамая
  • Топ-5 за тиждень :

    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.