ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

12:15 04.10


Кременчужанин став переможцем премії Global Teacher Prize Ukraine

Організатори всеукраїнської премії Global Teacher Prize Ukraine назвали видатним учителем хімії викладача кременчуцького ліцею Сергія Джавахішвілі.

2 жовтня у Києві відбулася церемонія вручення 5-ї всеукраїнської премії Global Teacher Prize Ukraine. За версією 2021 року, найкращим учителем хімії обрали Сергія Джавахішвілі, який викладає у Кременчуцькому ліцеї № 4 «Кремінь».

Він та його заклад отримали по 100 тисяч гривень.

Вручення премії Global Teacher Prize Ukraine проводять п’ятий рік поспіль. Переможця визначають з-поміж 10-х фіналістів: класних керівників, вихователів початкових класів, учителів фізики, хімії, біології, української та іноземної мов, а також зарубіжної літератури.

Цього року участь у конкурсі взяли понад 3000 претендентів. Найкращим учителем року премії Global Teacher Prize Ukraine став Артур Пройдаков — викладач української мови та літератури в київській приватній школі «Мідгард». Він отримав головний приз — 250 тис. грн та право участі у форумі Global Education And Skills у Лондоні.

Видатним учителем хімії став Сергій Джавахішвілі, який навчає дітей у Кременчуцькому ліцеї № 4 «Кремінь». У своїй практиці він використовує системно-діяльнісний підхід. Його мета — переорієнтація навчального процесу на самостійну роботу учнів шляхом використання різноманітних видів діяльності та інноваційних технологій. Так Сергій поєднує розвивальне навчання та коучинг.

Навчальні задачі завжди мають характер інтеграції на межі кількох дисциплін: математика-хімія, фізика-хімія, хімія-англійська. Серед його учнів є лауреати стипендії Президента України та учні, що складають ЗНО на 200 балів. Попри це Сергій є справжнім моральним авторитетом серед дітей та заохочує їх до спортивного способу життя.

— Освіта в Україні сьогодні дозволяє розкривати таланти в дітях, але не вчить їх ними користуватися. Важливим стає не стільки навчити дітей бути гнучкими, скільки пояснити надто консервативним батькам переваги такої гнучкості та вміння їхніх дітей підлаштовуватися під навколишні зміни, — вважає Сергій Джавахішвілі.

Як і в попередні роки, переможець номінації отримав 200 тис. грн від УКФ, 100 тис. грн з яких він може витратити на власний розсуд, а решту — на розвиток школи.

премія, Global Teacher Prize Ukraine

За темою:

  • Троє полтавських студентів отримуватимуть урядові стипендії
  • Для шкіл Полтавської громади закуповують гаряче харчування на понад шість мільйонів
  • На Полтавщині помер відомий вчитель
  • Топ-5 за тиждень :

    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.