16:27 20.01

"Кремінь" вийшов до Фіналу чотирьох баскетбольного Кубка Суперліги і гратиме з "Дніпром"

Кременчуцький "Кремінь" подолав 13-очковий відрив запорізької "Хортиці" після першої гри в Кубку Суперліги, перемігши з рахунком 105:74. У Фіналі чотирьох у Дніпропетровську "Кремінь" гратиме із "Дніпром".

Кременчуцький "Кремінь" пройшов далі в Кубку Суперліги, відігравши 13-очковий відрив у запорізької "Хортиці" і перемігши 105:74. Першу половину матчу "Кремінь" завершив із перевагою на свою користь у вісім очок, що дозволяло супернику розраховувати на позитивний для себе кінцевий результат. Але у третій чверті ситуація на майданчику змінилась кардинально. Господарі видали такий ривок, після якого супернику було просто нереально повернути інтригу у цій грі. За третю чверть підопічні Ігоря Чигринова набрали практично стільки ж очок, скільки за попередні дві. До заключної десятихвилинки команда з Полтавщини підійшла, ведучи +27. Вона ж виграла й четверту чверть, подолавши позначку в 100 очок і красиво оформивши путівку до Фіналу чотирьох.

Ігор Чигринов, головний тренер "Кременя":

Команда відіграла на відмінно. Ми впоралися із їхніми великими гравцями, захист був кращим, ніж у Запоріжжі. У третій чверті зробили свою справу. Я ще до великої перерви був упевнений, що пройдемо далі. Лишалося ще 20 хвилин грати - а для баскетболу це багато часу. У Запоріжжі ми трохи експериментували, тому таким був результат першої гри.

БК "Кремінь" (Кременчук) – БК "Хортиця" (Запоріжжя) 105:74 (22:13, 19:20, 38:19, 26:22)

"Кремінь": Балашов-22, Скрипець-18, Вудсон-15, Тіщенко-15, Луговцов-12, Байда-9, Ткачук-9, Ясиненко-5.

"Хортиця": Сокур-17, Іванов-15, Жук-15, Шашков-8, Берхін-7, Балабан-4, Гарбарчук-4, Бєлла-2, Алексейчик-2.

Фінал чотирьох Кубка Суперліги відбудеться у Дніпропетровську 13-14 лютого, "Кремінь" зіграє там із "Дніпром".