ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

10:15 20.10


Крюківський вагонзавод планує виробляти електровози разом із французькою компанією Alstom

Крюківський вагонзавод хоче виготовляти електровози разом із французькою компанією Alstom. Про це йдеться на корпоративному сайті КВБЗ та у виданні ЦТС.

Сьогодні ми готові і маємо всі шанси взяти участь у проекті закупівлі та локалізації в Україні електровозів. Більш того, протягом останніх п’яти років КВБЗ зробив чимало кроків до створення виробництва електровозів. Ми неодноразово порушували питання створення вітчизняного електровоза на рівні міністерств і уряду України, починаючи з 2012 року. Але час було втрачено і, практично, нічого не залишається робити, як шукати готове технічне рішення для України в союзі з великим світовим виробником локомотивів колії 1520 мм. З тим, щоб почати закуповувати електровози вже в 2019 році з організацією крупної локалізації їх виробництва на території України, починаючи з 2020 року. КВБЗ вже має досвід виробництва пасажирських електровозів у складі швидкісних електропоїздів «Тарпан». Їх головні вагони фактично є двосистемними пасажирськими електровозами. Участь підприємства у проекті складання тепловозів з американською компанією GE Transportation дає додатковий досвід в області виробництва тяги

- зазначив гендиректор вагнзаводу Володимир Приходько.

За його словами, КВБЗ вже має партнерські зв’язки з Alstom, адже у 2001 році КВБЗ купив ліцензію на французький візок, прототип якого використовується для виробництва пасажирських вагонів.

Тобто сімейство візків КВБЗ для вагонів метро і електропоїздів, дизель-поїздів, візки з пневмоподвішуванням веде свій родовід від французького прототипа компанії Alstom.

У вересні під час міжнародної виставки залізничного рухомого складу InnoTrans 2018, яка проходила у Берліні керівництво «Укрзалізниці» підписало меморандуми про співпрацю зі світовими компаніями Alstom (Франція) та CRRC (Китай).

Очільник «Укрзалізниці» Євген Кравцов при цьому відзначив, що УЗ вже має партнера-постачальника тепловозів (йдеться про американську компанію General Electric, з якою уже співпрацює КВБЗ), і до кінця цього року має визначитися зі стратегічним партнером з виробництва електровозів.

Потреби компанії придбати не менше 200 локомотивів упродовж наступних семи років, а до 2029 року – до 500 нових електровозів. Якщо вантажні та пасажирські вагони здатні виготовити вітчизняні виробники, то до виробництва сучасних локомотивів маємо залучити іноземні компанії, саме тому проводимо переговори з чотирма найбільшими світовими виробниками

– розповів Євген Кравцов.

Він також зазначив, що Alstom є одним із лідерів у виробництві електровозів, котрий має значний досвід їх виготовлення для колії 1520. Так само компанія CRRC є одним з найбільших у світі виробником залізничної техніки та обладнання.

За даними «Укрзалізниці», в Україні електрифіковано майже 47% колій, і уряд поставив завдання впродовж двох років довести обсяг електрифікованих дільниць до 54%.

Наразі експлуатаційний парк електровозів Укрзалізниці складає близько 800 одиниць. Їх середній вік – 39,2 роки, зношеність – 92%.

У випадку локалізації виробництва електровозів в Україні КВБЗ та інші вітчизняні підприємства зможуть отримати додаткову роботу.  

Крюківський вагонзавод

За темою:

  • Крюківському вагонзаводу замовили виробництво цистерн
  • У Кременчуці випустили самоскид з крано-маніпуляторною установкою
  • Майно колишнього Лубенського винзаводу повторно виставили на аукціон
  • Топ-5 за тиждень :








    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.