ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

17:45 29.10


Крюківський вагонзавод відремонтує пошкоджений вандалами дизель-поїзд

Вчора, 28 жовтня, портал Центр Транспортних стратегій повідомив, що невідомі закидали камінням дизель-поїзд ДПКр-3 виробництва Крюківського вагонзаводу на маршруті Черкаси - станція ім. Т. Шевченка (Сміла).

Пошкоджений вандалами дизель-поїзд ДПКр-3 буде відремонтовано КВБЗ в найкоротший термін, повідомили на підприємстві.
 На КВБЗ сприйняли це повідомлення з жалем і обуренням, тому що поїзд новий, зроблений добротно і якісно для зручності пасажирів і машиністів.

До директора за якістю ПАТ «КВБЗ» Тараса Беценка звернувся з листом в.о.начальника моторвагонного депо Христинівка Одеської залізниці Д.В.Яценко. Він просив у найкоротший термін повідомити вартість склопакета вікна дизель-поїзда ДПКр-3 і можливість його заміни на підприємстві, вартість відновлення кузова, пошкодженого камінням.

Як повідомив прес-службі заступник начальника сервісної служби КВБЗ Олександр Куценко, на заводі є в наявності склопакети для дизель-поїзда. І звичайно ж підприємство зробить все можливе, щоб ліквідувати пошкодження в найближчим часом.

На завод сподіваємося, що правоохоронні органи знайдуть зловмисників, встановлять їх особистості і притягнуть до відповідальності.

Тим більше, що є запис з камер відеоспостереження, якими укомплектований (як і всі поїзди КВБЗ) дизель-поїзд ДПКр-3.

КВБЗ

За темою:

  • У Полтаві хочуть підвищити вартість проїзду
  • Під Полтавою запустили "Соціальний автобус"
  • У Полтаві перекрили виїзди з міста через злочин у Карлівці
  • Топ-5 за тиждень :

    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.