18:41 06.02

Кубок Пожечевського: «Полтава» стартувала з перемоги

Сьогодні на навчально-тренувальній базі ФК «Полтава» стартував другий за ліком Кубок Віктора Пожечевського. Цього року за трофей ведуть боротьбу шість команд.

Три з них – представники першої ліги (ФК «Полтава», «Суми», «Нафтовик», одна з другої («Мир»), аматорське «Динамо з Решетилівки, що виступає у першості Полтавщини та збірна вільних агентів, зібрана з полтавських футболістів, які наразі з різних причин не мають команди.

Відкривав турнір матч господарів - ФК «Полтава» та «Динамо». Варто зазначити, що у складі решетилівської команди можна було побачити Олега Краснопьорова та братів Ротанів – Петра та Олексія, які були лідерами своєї команди.

ФК «Полтава» — «Динамо» - 4:2 (2:1)

Голи: Семенець (34, 39) Іванов (53), Черняк-автогол (73) — Жарий (25), О. Ротань (58).

Стартовий матч турніру зібрав на трибунах заміської бази полтавців півтори сотні уболівальників. Гра видалася рівною та цікавою. Варто зазначити, що динамівці – міцна та амбіційна команда, яка цього сезону має всі шанси поборотися за звання чемпіона Полтавщини. Через хворобу за «Динамо» не грав Олександр Мелащенко, проте решетилівці заявили Олега Краснопьорова (на фото), який наразі навчається на тренерських курсах і готує себе до футбольного майбутнього у новій ролі.

Рахунок у середині першого тайму відкрив лідер динамівців Сергій Жарий, проте ще до перерви дубль Семенця дозволив професіоналам вийти вперед. А на початку другого тайму влучно пробив Єгор Іванов – 3:1. Втім, Олексій Ротань швидко відновив інтригу, забивший найкрасивіший гол ігрового дня – чудовим ударом із двадцяти метрів у верхній кут воріт – 3:2. Аматори мали ще кілька нагод, але забити вдалося полтавцям, які другу половину другого тайму провели активніше. Автогол Черняка у верховій боротьбі з настирним Насібуліним підвів підсумок матчу – 4:2.

ПФК «Суми» - «Нафтовик-Укрнафта» - 1:0 (0:0)

Гол: Козаченко (63).

Завтра свій стартовий матч турніру проведуть «Мир» із Горностаївки та команда вільних агентів, у складі якої уболівальники зможуть побачити таких футболістів, як Володимир Олефір, Сергій Швей, Іван Романчук, Арсен Манасян, Максим Ільчиш та інших виконавців із досвідом виступів в Україні та за кордоном.

Початок матчу – 15:00.