ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

21:30 25.12


Куди крокує ЄС: у Полтаві ветерани війни звернулися до Порошенка. ВІДЕО

25 грудня у Полтаві ветерани війни на сході звернулися до експрезидента та очільника політичної партії ЄС Петра Порошенка, вимагаючи не допустити об'єднання її з проросійськими партіями - ОПЗЖ та "За майбутнє". 

Ветерани війни обурені ситуацією, що склалася у Полтаві, де представники ЄС у новій міськраді готові до до об'єднання з партіями проросійського спрямування.

Позицію АТОвців озвучив Тарас Лелюх: 

"Ми всі бачили, що відбулося у раді Подільського району, коли вирішальний голос за представника ОПЗЖ віддав представник ЄС. Заступником голови Подільської райради обрали людину, проти якої порушено справу про сепаратизм, яка ходить у "будьонівці" та просуває ідеї "руського міра". У нашій країні триває війна, наші хлопці — на сході, а у нас, у Полтаві, ОПЗЖешники-сепаратисти отримують місця у районних та міських радах.

Депутати від ЄС у Полтаві кажуть, що неможливо сформувати коаліцію без ОПЗЖ. Але у мене питання: як ви будете співпрацювати з тими, на чиїх руках — кров наших побратимів, зруйновані міста та мільйони переселенців?

Ми закликаємо представників ЄС відповідально поставитися до майбутнього нашого міста. Якщо ви будете голосувати за профільних заступників із ОПЗЖ, за членів депутатських комісії з ОПЗЖ, то яка з вас проукраїнська сила? Ви повністю зганьбите себе та покажете, що для вас гроші — головне, а всі ваші патріотичні гасла намальовані на папері. Сподіваємося, що у вас знайдеться сила волі, щоб не вступати до цього ганебного союзу.

Ще кілька тижнів тому стало зрозуміло, що полтавське відділення ЄС буде об’єднуватися з ОПЗЖ. Це у Полтаві так вирішили чи по всій Україні така політика партії — об'єднуватися з сепаратистами, щоб розв'язувати свої фінансові питання? Я хочу попросити Петра Олексійовича Порошенка втрутитися у ситуацію. Коли буде реакція, усі побачать, чи це рішення київського керівництва, чи ж невдала спроба полтавської партії щось для себе отримати. Тоді ми зрозуміємо, хто за сепаратистів, хто за гроші, а хто дійсно за Україну".

Після цього АТОвці пішли до міського офісу партії ЄС у Полтаві, щоб особисто поговорити з Андрієм Карповим. Останній не заперечував можливості об’єднання з ОПЗЖ та командою Мамая. Він також сказав, що ЄС вела перемовини з усіма політичними партіями, але жодна не захотіла з ними співпрацювати. Але це не так. Депутат від "Слуг Народу" Юрій Бражник опублікував заяву, з якої зрозуміло - за умови міцної коаліції ЄС може претендувати на посаду заступника міського голови з економічних питань. 

Від представників ЄС також прозвучало, що у разі коаліції з командою Мамая та ОПЗЖ вони не будуть голосувати за те, щоби представники від ОПЗЖ отримали керівні посади. Депутати, що все ж проголосують за це, вимушені будуть скласти мандат. 

політикум, влада, ЄС, міськрада, Петро Порошенко

За темою:

Топ-5 за тиждень :
Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.