ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

12:00 29.06


Купатися на пляжах Полтави стало ще небезпечніше

Через стічну воду, дощі та спеку річкова вода перетворюється на отруту. Полтавці продовжують ходити на пляжі, хоча рівень кишкової палички у Ворсклі в районі міських пляжів у 22 рази перевищує норму.

Полтавські річки забруднені лактозо-позитивними кишковими паличками, розказала завідуюча санітарним відділом з моніторингу Полтавського обласного лабораторного центру Наталія Дишлевич. За її словами, спекотна погода та дощі перетворили річкову воду на отруту. Найбрудніший  – це Київський пляж. Менша забрудненість – Плесо та Подільський район.

Часто полтавці забувають про заходи безпеки та купаються в непризначених для цього місцях.

Через потрапляння кишкової палички до організму, існує ризик серйозно захворіти.

Збудників дуже багато. Вони бувають як умовно-патогенні, так і патогенні, що веде за собою клініку гострої кишкової, яка супроводжується високою температурою, вираженою інтонсикацією, слабкістю, діареєю, яка може призвести до зневоднення.

На сьогодні на всіх міських пляжах рівень кишкової палички перевищує норму аж у 22 рази.

Насамперед, така ситуація є результатом життєдіяльності людей. Купаючись у річці, люди часто випорожняються у воду. Також влітку люди часто миють автомобілі на березі і брудна вода з хімією потрапляє у водойму.

Як повідомила рятувальна служба, вище за течією було помічено асенізатори, які зливають відходи прямо в річку. Все це сприяє розвитку кишкової палички.

Лікарі й рятувальники не рекомендують купатися на пляжах Полтави й в інших місцях в межах міста. А тим, хто все ж таки не дотримується порад та пірнає у річку, слід берегтися від попадання річної води у рот, щоб після відпочинку уникнути небажаних проявів кишкових інфекцій.
 

пляж, відпочинок, здоров'я, кишкова паличка

За темою:

  • На Полтавщині зменшилася кількість випадків захворювання на кір
  • На полтавців чекає грип із переходом у вірусну пневмонію
  • На Полтавщині спостерігається ріст захворювань на ГРВІ
  • Топ-5 за тиждень :

    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.