ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

23:15 03.11

P


Купити спирт для настоянок

Лікери та настоянки є популярними міцними напоями. Високий попит на них обумовлений простотою приготування: для цього особливі навички та вміння не потрібні. Для виготовлення настоянки знадобиться спирт та бажаний ароматизатор.

 

Характеристики спирту для настоянок

При виборі етанолу враховують показники його чистоти. Важливо, щоб він був виготовлений шляхом природного бродіння та подальшої перегонки на колонах ректифікації. Такий продукт не має специфічного смаку і характерного аромату, що є головним критерієм у процесі приготування настоянок.

Купити спирт для настоянок найзручніше у пластиковій тарі. Таке пакування дозволяє заощадити бюджет, а також не впливає на фізико-хімічні характеристики продукту. Для приготування настоянок використовується лише харчовий етанол. Відповідними марками спирту вважаються: Альфа, Екстра, Люкс, Пшеничний, вищої очистки.

Якщо придбати спирт класу Альфа, додатково проводити фільтрацію для видалення домішок не знадобиться. Цей вид етанолу вже пройшов потрібну очистку від токсичних речовин ще на етапі виробництва. Як правило, для очищення застосовуються вугільні фільтри із додатковими срібними насадками. Якщо фінансові можливості не дозволяють відразу придбати спирт Альфа або Пшеничний, можна замовити доступніші за ціною сорти.

Особливості приготування настоянок

Настоянкою виготовляється шляхом настоювання етилового спирту на різноманітних плодах, кісточках, ароматних травах. Процес настоювання свіжих або підсушених плодів триває доти, доки хімічні сполуки та ефіри не перейдуть в етанол. В середньому для приготування спиртової настойки потрібно від двох до шести тижнів. В умовах термінової необхідності тривалість виготовлення може бути скорочена до 7-10 днів за рахунок збільшення температури.

У настойках міститься близько 30% цукру за показника міцності приблизно 45%. У порівнянні з наливками цей вид алкоголю не такий солодкий, але міцний. Спиртовим настоянкам притаманний приємний смак. Їх можна вживати не тільки як алкогольний напій, але і в лікувальних цілях. Для зберігання настоянок рекомендується використовувати пляшки темного кольору, що герметично закриваються.

Який спирт обрати для настоянок

Приготувати настоянку можна з будь-якого спирту, який пропонується в інтернет-магазині. Всі наявні марки етилового спирту відрізняються високою якістю та безпекою для людського організму. На кожен із видів етанолу встановлено свою ціну. Це залежить від використаної сировини та ступеня очищення.

Найчистішим вважається етанол Пшенична сльоза. Для виробництва використовуються добірні сорти пшениці. На всіх стадіях виробничого циклу виконується ретельний відбір відповідної сировини. Після цього починається виробничий цикл, який включає кілька стадій:
• приготування сусла для подальшого зброджування;
• безпосередньо сам процес бродіння з використанням спеціальних штамів дріжджів;
• перегонка проміжного продукту на колонах ректифікації;
• очищення одержаного спирту за допомогою механічних фільтрів;
• аналіз виготовленого етанолу на відповідність нормам державних стандартів.

Алгоритм виготовлення пропонованих спиртів ідентичний. Єдина відмінність полягає в сировині та інтенсивності очищення. В етанолі марок Екстра або Люкс допускається вміст невеликої кількості домішок. При цьому продукт залишається нешкідливим для людини і не може викликати інтоксикацію. Завдяки цьому будь-які настоянки, приготовані на пропонованих видах етанолу будуть безпечними для людини. Висока якість продукції підтверджена наявними сертифікатами якості.

Як придбати етиловий спирт для настоянок?

Продажем сертифікованого етанолу у будь-яких обсягах займається надійна компанія. Підприємство заслужило позитивну репутацію на ринку алкогольної продукції. Ознайомитись із повним асортиментом продукції можна на сайті компанії. У продажу є різні види спирту за доступною ціною.

Фахівці відділу продажів регулярно відстежують ринкові ціни на етиловий спирт, щоб надати клієнтам найвигідніший прайс-лист. Компанія обслуговує як роздрібних, так і оптових споживачів. Для замовлення можна зателефонувати за поданим номером телефону та погодити з менеджером бажані обсяги та терміни постачання. Також скласти заявку можна безпосередньо в інтернет-магазині, скориставшись функцією "Кошик".

Продукція доставляється по всій території України у максимально короткий термін. Розплатитися за замовлення можна будь-яким зручним способом. При постачанні товару додаються сертифікати, що підтверджують високу якість етанолу.

спирт, етанол, настоянки, напої, алкоголь

За темою:

Топ-5 за тиждень :
Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.