ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

09:34 06.06

P


Купівля нових китайських авто – новий тренд, який набирає обертів

Вже ні для кого не є секретом що вживані машини активно заповнюють український ринок. Цей процес почався ще у 2017–2018 роках. Але зараз спостерігається його новий етап – постачання нових та вживаних електрокарів у великих обсягах. Сьогодні до України везуть нові електромобілі як китайських брендів, таких як MG та FAW та Haval, так і транспортні засоби європейських марок, які були виготовлені в Китаї. Найпоширенішими з них є VW e-Lavida, VW ID.4, Audi Q5 e-tron тощо. Насправді у такого тренду, як купівля електрокарів з Китаю, є свої причини.

audi-e-tron-gt-2022-dy2YdUWt.png

Вигода та якість

Основною причиною такої високої популярності купівлі авто у Китаї, звісно, є суттєво нижча ціна, ніж у США, європейських країнах та на внутрішньо українському ринку. Ця різниця може сягати 30–40% що вважається вагомим аргументом, щоб замислитися над таким придбанням. Така цінова політика зберігається завдяки державній підтримці та субсидіям для китайського автопрому. Варто розуміти, що доступні ціни зумовлені не втратою якості за рахунок використання дешевих матеріалів, а масовістю їх виробництва та запровадженням роботизованого збирання.

Іншою причиною, яка робить бажаною купівлю нових китайських машин в Україні, є якість їхньої збірки та зручність експлуатації. В КНР автомобілі європейських брендів збираються дуже якісно, бо більшість з китайських компаній є ще новими на авторинку, і вони намагаються проявити себе серйозними та надійними виробниками, з якими можна співпрацювати. Сьогодні нові китайські авто купити в Україні можна набагато дешевше, без переплати за бренди, оскільки вони ще не такі відомі, як, наприклад, Tesla.

Крім доступної ціни на автомобілі з Китаю, треба враховувати і подальші вигоди, які очікують вас, як власника електрокара:

  • майже втричі нижчі витрати на заряджання акумулятора у порівнянні з заправкою традиційним паливом;

  • у ході експлуатації електромобілі не потребують такого серйозного технічного обслуговування, як машин з ДВЗ;

  • деталі для авто для європейського та китайського ринків взаємозамінні, тому їх завжди можна замовити.

byd-yuan-plus-2024-ZWdD3YlV.jpg

Безпечна купівля та доставлення машин

Придбання нових електромобілів з Китаю надійніше проводити за допомогою перевірених та надійних імпортерів, таких як, наприклад, Bex Auto. Її досвідчені фахівці допоможуть вам з вибором, купівлею, доставленням та оформленням авто з Китаю в Україні. Щоб вибрати оптимальний варіант нової або вживаної моделі з малим пробігом, треба визначитися, для яких задач вам потрібен електрокар та який ваш бюджет. Відповідно до цього, далі можна буде підібрати марку, модель та комплектацію.

Доставлення електромобілів з Китаю, порівняно з аналогічним процесом з Америки, відбувається швидше. Зазвичай весь процес триватиме близько двох місяців. Куплені машини доставляються до портів Європи на спеціально обладнаних кораблях, призначених саме для транспортування автомобілів. Кожна машина має своє місце на судні, де вона надійно закріплюється, тому ризики пошкодження під час транспортування мінімальні. Далі, вже суходолом, машини перевозяться до України.

dongfeng-fengxing-s50-ev-2022-BffiykK9.jpg.webp

Великою перевагою замовлення та купівлі нових та вживаних китайських електроавтомобілів є нульове мито, а також відсутність ПДВ. Сплатити доведеться лише акциз, який становитиме 1 євро за кожну кВт·годину ємності батареї ввезеного електромобіля. Навіть якщо купити дорогий електрокар із значним запасом ходу, потужність його батареї зазвичай становить 100–120 кВт·годин, і сума акцизу виходить невеликою. З вибором, доставленням, розмитненням та подальшим оформленням електромобіля з Китаю вам допоможе Bex Auto.

транспорт, авто

За темою:

  • Автомобіль швидкої допомоги зіткнувся з легковиком, яким керував неповнолітній 
  • Автотроща на Полтавщині: легковий автомобіль зіткнувся з вантажівкою
  • З наступного року полтавці платитимуть за гаражі уп'ятеро дорожче
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.