ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

18:00 09.10


КВБЗ цьогоріч збільшив майже вдвічі випуск вантажних вагонів

Крюківський вагонобудівний завод (Кременчук) у січні-вересні цього року порівняно з відповідним періодом 2017 року, збільшив випуск вантажних вагонів на 84,7%, або на 1199 вагонів - до 2614 одиниць. 

Про це йдеться в звіті підприємства, переданому в міськвиконком Кременчука. Згідно з документом, у січні-вересні завод не виготовив жодного пасажирського вагона, тоді як у 2017 році за звітний період було вироблено 25 пасажирських вагонів.

У той же час, у січні-серпні 2018 року завод збільшив випуск вантажних вагонів на 82,3%, або на 1045 вагонів порівняно з відповідним періодом 2017 року - до 2314 одиниць. 

ПАТ "Крюківський вагонобудівний завод" випускає вантажні (вагони-платформи, цистерни, вагони бункерного типу, напіввагони) і пасажирські вагони, вагони метро, запасні частини і візки для вантажних вагонів, колісні пари, запчастини для вагонів метро і ескалаторів, контейнери, дорожню техніку.

Виробництво пасажирських вагонів на заводі здійснюється на замовлення "Укрзалізниці". Продукція заводу поставляється у понад 20 країн світу.

бізнес, КВБЗ, вагони, виробництво

За темою:

  • Огляд найкращих мобільних додатків букмекерських контор
  • Чотири з десяти найкращих агрохолдингів України працюють на Полтавщині
  • Фіндиректор "Ferrexpo" продав 150 тисяч акцій компанії до обвалу курсу
  • Топ-5 за тиждень :

    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.