ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

13:00 02.03


КВБЗ поставив іще 15 новеньких вагонів для "Укрзалізниці"

Крюківський вагонобудівний завод (КВБЗ) усього за контрактом поставив "Укрзалізниці" сто нових пасажирських вагонів і виконав умови договору. Тепер завод чекає на оплату - це питання у стадії вирішення.

 

1 березня 2023 року за участі віцепрем’єр-міністра з відновлення України – Міністра розвитку громад, територій та інфраструктури Олександра Кубракова та керівництва УЗ залізничникам передали 15 нових пасажирських вагонів. Останніх 15 зі 100, які щойно зійшли із заводського конвеєра. Про це повідомили у ПАТ "Крюківський вагонобудівний завод".

"Доручення Президента Зеленського виконано: ПАТ "Крюківський вагонобудівний завод" завершив виконання договору з "Укрзалізницею" на постачання 100 пасажирських вагонів локомотивної тяги за кошти державного бюджету", — йдеться в повідомленні.

У кожному з переданих 15 вагонів передбачено інклюзивну вбиральню та одне безбар’єрне купе, де є спеціальні спальні місця зі зміною кута нахилу дивану і фіксацією тіла, місце для інвалідного візка та ремені для його закріплення, пульт із регулюванням освітлення, кнопкою виклику провідника, пристроєм гучномовного зв’язку з провідником.

В усіх інклюзивних вагонах встановлені рельєфні таблички зі шрифтом Брайля, нанесено контрастне маркування для людей з вадами зору, а вхідна група обладнана подовженими поручнями та складними пандусами.

Інші нові пасажирські вагони, отримані в рамках замовлення, обладнано кондиціонером, кулером з питною водою, сигналізацією на кожному купе, індикатором зайнятості вбиралень та кнопкою виклику провідника.

Вагони мають збільшений обсяг багажного відділення та обладнані системами відеоспостереження в загальних зонах, вакуумними туалетами, сповивальними столиками, а також розетками та USB-портами біля кожного місця.

Крюківський вагонобудівний завод забезпечує поставленим вагонам гарантійне, а згодом – і сервісне обслуговування. Бо тільки за таких умов можливе надійне та безперебійне курсування вагонного парку та збереження державного майна.

Вагони курсуватимуть у складах поїздів як на вітчизняних, так і на міжнародних маршрутах.

бізнес, УЗ, КВБЗ, вагони

За темою:

  • Бізнес Сергія Бєлашова перевіряють щодо ухилення від сплати податків
  • Жеваго планує оскаржити націоналізацію "АвтоКрАЗу"
  • "McDonald’s" відновлює роботу двох ресторанів у Полтаві й Кременчуці
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.