ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

14:00 17.01


Лариса Гольник отримала у Лондоні нагороду за боротьбу з корупцією

У середу, 16 січня, судді Ларисі Гольник вручили спеціальну нагороду від відомої міжнародної неурядової організації "Blueprint for Free Speech".

Авторитетне журі відзначило "мужність та доброчесність у вимозі належного розслідування корупції в судовій сфері" пані Гольник. Як зазначено на сторінці організації у Facebook, Лариса Гольник отримала нагороду за публікацію відео, яке демонструє безуспішну спробу хабара від міського голови Полтави та його тодішнього заступника. Також сайт "Blueprint for Free Speech" присвятив судді Лариса Гольник окрему сторінку, повідомив Зміст.

Зазначимо, що згідно з Указом Президента України №429/2018 від 19 грудня Ларису Гольник призначили на посаду судді Октябрського райсуду безстроково.

Після виданого документу полтавська суддя уточнила позовні вимоги. Тож надалі просить визнати протиправною бездіяльність Президента України, яка полягає в неприйнятті Указу про призначення на посаду судді у зазначені терміни. Згідно з автоматизованим розподілом від 19 листопада колегія, що розглядатиме справу Лариси Гольник до Президента складатиметься з п’яти суддів: головуючий суддя та суддя доповідач Володимир Кравчук; судді-учасники колегії: Ян Берназюк, Микола Гімон, Олександр Стародуб, Наталія Коваленко. 

нагорода, відзнака, корупція, Лариса Гольник, Лондон

За темою:

Топ-5 за тиждень :

Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.