ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

14:49 02.02


Лариса Соловйова увійшла до десятки кращих атлетів-неолімпійців року в світі

Лариса Соловйова, яка народилася на Полтавщині, стала єдиною представницею України серед найкращих атлетів, представників неолімпійських видів спорту. Річний рейтинг склала Міжнародна асоціація Всесвітніх ігор.

Міжнародна асоціація Всесвітніх Ігор (IWGA), що опікується неолімпійськими видами спорту, завершила онлайн-голосування, яким визначила кращих атлетів 2015 року. У десятці - українка Лариса Соловйова.

Переможницею завдяки голосам уболівальників усієї планети стала представниця екзотичного для нас спорту – нетболу - Мваї Кумвенда. Наша прославлена чемпіонка, полтавка Лариса Соловйова увійшла до десятки кращих спортсменів світу 2015 року. Там вона єдина представниця України.

Багаторазова чемпіонка світу та Європи, яка в пауерліфтингу встановила більше рекордів, ніж Сергій Бубка у стрибках із жердиною, і в свої 37 років продовжує активну спортивну кар’єру.

Лариса Соловйова (Віцієвська) - корінна полтавка, яка зараз мешкає у Києві. Вона навчалася в полтавській школі № 29, місцевому Педуніверситеті, але закінчувала вже Національний університет фізичної культури і спорту в Києві. Її перший тренер - Максим Іваньков. Свої перші нагороди на чемпіонатах Європи та світу Лариса здобула майже 20 років тому - ще в 1997-му, у змаганнях юніорок. Наразі Лариса є найтитулованішою спортсменкою України серед представниць всіх видів спорту. Вона – кавалер Ордену княгині Ольги всіх трьох ступенів.

Станіслав МАЙЗУС

спорт, ауерліфтинг, важка атлетика, Соловйова, рейтинг

Топ-5 за тиждень :
Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.