ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

11:04 08.02


Латиноамериканські ритми в Полтаві. У міському будинку культури пройшов турнір із соціальних танців

Цими вихідними у Полтаві пройшов Всеукраїнський турнір із соціальних, або клубних, танців - сальси, кізомби, бачати і реггітона.

Соціальні танці - це ті, що вийшли з вулиць, із бідних кварталів. Їх можна танцювати де завгодно: у клубах, на вечірках, просто неба. Для них не потрібен постійний партнер, тут немає завченої послідовності рухів та суворих правил. Головне - відчуття ритму, розкутість та бажання танцювати,

- розказує один із організаторів Всеукраїнського турніру з соціальних танців Олександр Комендатов. Участь у ньому взяли близько півсотні пар із Харкова, Києва, Полтави, Черкас та Дніпропетровська.

Працівник банку Олександр Комендантов познайомився з цим танцювальним напрямком кілька років тому. Побачив, як люди різного віку танцюють на вулицях хорватського курорту - і захотів, щоб так само було і в Полтаві.

Перші танцювальні флешмоби полтавці побачили вже цього літа. Кількість бажаючих навчитися одразу зросла, каже Комендантов. Середній вік тих, хто вперше затанцював - 25-40 років.

Аби зробити клубні танці ще більш популярними, організатори придумали проект "Дивися, хто затанцював". Участь у ньому взяли відомі у Полтаві громадські діячі, телеведучі, чиновники, митці. Загалом п'ять непрофесійних пар. Під керівництвом досвідчених хореографів вони тренувалися по 4-6 годин на добу протягом трьох тижнів. Щоб згодом виступити на турнірі та привернути увагу полтавців до цього виду активного дозвілля.

Власника дизайн-студії Романа Камалетдінова спочатку попросили про інформаційну підтримку. А вже в процесі переговорів організатори вмовили його спробувати. Не приховує: бажання все покинути виникало не раз. Але можливість отримати новий унікальний досвід виявилася для нього важливішою:

Важко передати те відчуття, коли спочатку в тебе нічого не виходить, ти нервуєшся на репетиціях і думаєш лише про те, як не заплутатися у всіх цих рухах. Аж раптом "ловиш" себе на тому, що більше не думаєш, у який бік ступати, яку руку підіймати — а просто танцюєш, ведеш свою партнерку, живеш у танці і насолоджуєшся ним.

Наталка ЯРІЙ

танці, турнір з танців, сальса, бачата, МБК

Топ-5 за тиждень :
Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.