ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

14:51 07.01


Легка атлетика, біатлон і футбол отримають найбільше грошей із бюджету

Бюджетне фінансування на спорт розподілятимуть залежно від результатів спортсменів і команд. Рейтинг Міністерства молоді та спорту впливатиме на виділення грошей і на Полтавщині.

Міністерство молоді та спорту України оприлюднило результати нарахування очок для олімпійських видів спорту. Ця інформація стане основою для розподілу бюджетних коштів між спортивними федераціями.

Лідерами групи 1 (літні індивідуальні олімпійські види спорту) є:

- легка атлетика - 94170 очок,
- академічне веслування - 50317,
- фехтування - 45260,
- бокс - 33363,
- спортивна гімнастика - 32213.

Аутсайдери рейтингу - бадмінтон, велоспорт-крос, кінний спорт, триатлон, гольф - усі по 0 очок.

Лідерами групи 2 (зимові індивідуальні олімпійські види спорту) є:

- біатлон - 75600 очок,
- фігурне катання - 8168,
- фрістайл - 5390.

Аутсайдери тут - гірськолижний спорт, лижне двоборство, стрибки на лижах з трампліна, сноубординг, бобслей, ковзанярський спорт - усі по 0 очок.

Серед олімпійських видів спорту 1-2 групи очки нараховувалися за такі показники: Олімпійські ігри (1-8 місця), чемпіонати світу (1-8 місця), чемпіонати Європи (1-8 місця), молодіжні чемпіонати світу (1-6 місця), молодіжні чемпіонати Європи (1-3 місця).

Лідерами залікової групи 3 (літні та зимові ігрові олімпійські види спорту) є:

- футбол - 1850 очок,
- баскетбол - 1425,
- регбі - 1025.

Аутсайдери - волейбол, волейбол пляжний, хокей на траві, хокей з шайбою, бейсбол, софтбол, керлінг - усі по 0 очок.

Серед олімпійських видів спорту третьої групи очки нараховувалися за такі показники: чемпіонати світу (1-32 місця), чемпіонати Європи (1-24 місця), молодіжні чемпіонати світу (1-16 місця), молодіжні чемпіонати Європи (1-12 місця).

Спортивні результати враховують виступи спортсменів на останніх змаганнях відповідного рівня з виду спорту станом на кінець 2015 року. Тобто рейтинг включає результати виступу на Олімпіаді-2012 (для літніх видів спорту) та Олімпіаді-2014 (для зимових). Якщо чемпіонати світу та Європи не проводилися у поточному році, то враховуються результати останніх чемпіонатів. Таким чином, в залежності від періодичності проведення змагань проводиться оновлення рейтингу. Очки за олімпійські досягнення відповідно будуть відображені вже у нарахування балів на 2017 рік.

У Полтаві є кілька спортивних шкіл з футболу, відділення спортивної школи з легкої атлетики, секції з боксу, боротьби, плавання, волейболу, хокею з м’ячем, важкої атлетики, веслування.

Артур ЗАПЕКА

спорт, гроші, фінансування, Олімпіада, волейбол, футбол, баскетбол, атлетика, плавання

Топ-5 за тиждень :
Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.