ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

20:00 17.11


Лідером продажу нових авто на Полтавщині є "Рено Дастер"

За десять місяців 2016 року мешканці Полтавщини придбали 1608 нових легкових автомобілів, а лідером із покупок став автомобіль марки "Рено Дастер".

З початку 2016 року в Україні було продано загалом 50 233 нових легкових автомобілів.

Як повідомляє "Укравтопром", за десять місяців 2016 року на Полтавщині було продано 3,2% від усіх нових автомобілів в Україні - за цим показником наша область перебуває на 8-му місці серед усіх областей країни.

Полтавщину за цими параметрами випередили сім регіонів: Київ - 31% від усіх автомобілів (найбільшим попитом у жителів столиці, до речі, користувався автомобіль "RENAULT Logan"), Харківська область - 9% (лідер продажів - "TOYOTA RAV-4"), Дніпропетровська область - 7% (лідер продажів - "VOLKSWAGEN Jetta"), Одеська область - 6% (лідер продажів - "HYUNDAI Tucson"), Київська область - 5% (лідер продажів - "KIA Sportage"), Львівська область - 4% (лідер продажів "KIA Sportage") і Запорізька обл. - 3,7% від усіх продажів в Україні (лідер продажів "KIA Sportage").

Найпопулярнішим у 2016 році серед придбаних українцями нових автомобілів поки що є "KIA Sportage", нові власники яких отримали майже дві тисячі реєстраційних номерів.

авто, транспорт, Рено, лідер

За темою:

  • Проїзд Крюківським мостом у Кременчуці перекрито ще на два дні
  • Полтавець установив черговий антирекорд із алкосп’яніння за кермом
  • У ДТП на Полтавщині загинув водій "Тойоти"
  • Топ-5 за тиждень :








    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.