ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

15:30 20.02


Ліфтовий колапс: у Полтаві розгорівся конфлікт із "Будкомплектом"

У Полтаві розгорівся конфлікт між новим керівництвом ЖКГ міськради та ТОВ "Будкомплект", яке обслуговує ліфти, через небажання продовжувати співпрацю та невиплату боргів за виконані роботи.

"Будкомплект", пов'язаний з екс-депутатом Володимиром Левченком, відповів зупинкою ліфтів старше 25 років, що створило загрозу ліфтовому колапсу в місті. Адже таких у Полтаві орієнтовно близько 700.

Незважаючи на тендер на заміну обслуговуючої компанії, конфлікт загострився через заборгованість майже в мільйон гривень та судові розгляди.

Міська влада Полтави прагне демонополізувати ринок обслуговування ліфтів, розділивши лоти між кількома компаніями.

Додамо, що команда екс-мера Олександра Мамая у 2018 році умисно замінила комунальний «Ремліфт» на фірму "Будкомплект" однопартійця Володимира Левченка та заклала основи для цієї кризи.

На сьогодні «Будкомплект» зупинив у ручному режимі 529 ліфтів Полтави.

«Жодних порушень щодо сплати за обслуговування ліфтів зі сторони Полтавської міської ради — немає! Ми бачимо, що на зараз мати у нашій громаді монополістів — вкрай небезпечно. Адже з 2018-го "Будкомплект" був єдиною обслуговуючою компанією. У разі не увімкнення всіх ліфтів за добу, дано доручення поліції вжити відповідної міри», — заявила секретарка міськради Полтави Катерина Ямщикова.

Шантаж власника "Будкомплекту" з вимкненням ліфтів у Полтаві зазнав невдачі.

Катерина Ямщикова на пресконференції підкресилила: немає юридичних підстав для вимкнення ліфтів і попередила про можливе розірвання договору в березні та звернення до поліції, якщо ліфти не будуть увімкнені. Вона також наголосила на небезпеці монополізму в громаді та політичній причині вимкнення ліфтів, пов'язаній з "компанією Мамая".

скандал, ліфтове господарство

За темою:

  • Скандал: полтавці посварилися через обрізку берез у дворі
  • Несправедливий розподіл премій: працівники КАТП-1628 погрожували страйком
  • У Полтаві пошкодили інформаційну дошку Джохару Дудаєву
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.