ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

14:30 23.02


Лікарі виявили ознаки гастрохвороби в евакуйованої з Китаю іноземки

Ввечері 22 лютого в обсерваторі Нових Санжар, де перебувають евакуйовані з Уханю, в іноземної громадянки з’явився біль у животі. Після огляду медпрацівники встановили попередній діагноз хронічного захворювання.

Зокрема, лікарі виявили загострення гастроентерологічної хвороби. Після консультування медиків із спеціалізованим профільним обласним спеціалістом, до обсервації прибула екстрена допомога з фахівцями, які провели огляд пацієнта. Фахівцями проведено додаткове обстеження та діагностика, назначено лікування. Про це повідомив заступник Міністра охорони здоров’я Віктор Ляшко, який наразі працює в оперативному штабі в зоні обсервації.

Лікарі прибули із пересувним апаратом для проведення ультразвукової діагностики та з спеціальними контейнерами для забору проб. Полтавські медики спрацювали оперативно. Зайшли, здійснили медичний огляд та вийшли із приміщення обсерватора із дотриманням всіх протиепідемічних норм

 — зазначив він.

Встановлено, що це загострення хронічної гастроентерологічної хвороби евакуйованої. Лікарі склали план лікування, призначили дієтичне меню та залишили на спостереження в обсервації. Зараз евакуйована почуває себе добре.

МОЗ наголошує: ніяких ознак гострих респіраторних захворювань немає.

Решта евакуйованих пасажирів, члени екіпажу та супроводжуючі особи почуваються добре. Вони також не мають жодних ознак гострих респіраторних захворювань.

Евакуйовані громадяни, екіпаж літака та супроводжуючі особи перебувають на обсервації в медичному центрі Національної гвардії України «Нові Санжари» у Полтавській області під постійним наглядом медиків.

Нагадаємо, сьогодні — четверта доба обсервації.

 

 

Нові Санжари, обсервація, МОЗ

За темою:

  • Ринки у Полтаві поки що не відкриватимуть
  • Три підозри на коронавірус не підтвердилися
  • Наразі на самоізоляції на Полтавщині перебуває понад дві тисячі осіб
  • Топ-5 за тиждень :

    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.