ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

14:45 17.10


Лікарні Полтави переповнені хворими на коронавірус

За минулу добу зареєстровано 269 нових випадків коронавірусу Усі лікарні Полтави працюють на межі можливостей. Машини екстреної допомоги приїжджають одна за одною. Медики працюють нон-стоп, напруження - шалене.

Станом на ранок 17 жовтня у 3-й міськлікарні Полтави перебувало 155 хворих на COVID-19, у 5-й — 52. Частину хворих з 3-ї лікарні, які не залежні від кисневої терапії, вночі перевели до обласної інфекційної лікарні.

Про це повідомила директор департаменту охорони здоров’я та соціального розвитку Полтавського міськвиконкому Вікторія Лоза. А 16 жовтня у своєму повідомленні в Facebook вона показала картину напруженої роботи медиків:

— 3-тя лікарня — 160 пацієнтів, 5 лікарня — 50 пацієнтів. До 22 години була на приймальному відділені 3-ї лікарні, машини екстреної допомоги приїжджають одна за одною. Медики працюють нон-стоп, напруження шалене. Пацієнти в основному з низькою сатурацією, задишкою та супутніми хворобами.

Така кількість хворих у лікарнях ілюструє загальну картину щодо захворюваності станом на 17 жовтня.

Вікторія Лоза просить полтавців бути обачними і дотримуватись елементарних правил безпеки під час карантину:

Зупинити пандемію може тільки суспільство, а медики тільки борються із наслідками. Кожен думає, що його це омине, але це не так. Наразі полтавські лікарні (і міські, і обласні) працюють в рамках госпітального округу, тобто, ми не ділимо пацієнтів на полтавців і не полтавців, звозять звідусіль. Тому лікарні працюють на межі своїх можливостей.

Для порівняння нагадаємо, що 5 жовтня у 3-й лікарні було 64 хворих, 12 жовтня — 90, а на ранок 17 жовтня — 155.

За інформацією Полтавського обласного лабораторного центру МОЗ України, від початку карантину на Полтавщині діагностували 5738 випадків захворювання на COVID-19.

Одужали 1889 жителів області, продовжують лікування 3752 людини, зокрема 156 дітей. Всього зареєстровано 97 летальних випадків, нових за добу – 5 (2 – у Полтаві, Кременчук, Глобинський, Шишацький райони).

 

коронавірус, медицина, карантин, статистика

За темою:

  • Офіційно: семеро померлих, 764 нових хворих за минулу добу в області від COVID-19
  • У Полтаві додатково розгорнули 70 "ковідних" ліжко-місць
  • За добу на Полтавщині - плюс 848 випадків коронавірусу
  • Топ-5 за тиждень :

    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.