ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

10:15 23.10


Лікарні Полтавщини обладнали генераторами

Усі лікарні Полтавщини забезпечили генераторами на випадок відключення електроенергії. Обладнання закупили за гроші облбюджету та від міжнародних партнерів.

Про це розповіла керівниця обласного "Центру громадського здоров'я" Ніна Дурдикулиєва.

Крім того, 20 жовтня на генератори спрямували гроші і з бюджету Полтавської громади.

На території медзакладу у Полтаві встановили новий електрогенератор, який працює на пальному. У разі зникнення електроенергії він забезпечить роботу харчоблоку, каже заступник головного лікаря Валерій Онищенко.

"Тут бак 400 літрів, при відсутності електроенергії він забезпечить автономну роботу близько 10-12 годин. На минулому тижні виникла надзвичайна ситуація, і без цього дизельного генератора було б дуже складно забезпечити харчування пацієнтів" , – говорить Валерій Онищенко.

Обладнання почали постачати через перебої з електропостачанням після російських обстрілів. 

Обладнання у заклад передали від міжнародного фонду, каже Валерій Онищенко.

"Генератор італійський, двигун шестициліндровий дизельний. Багатофункціональний екран – скільки заряду, який рівень палива в баку і вся інша інформація, яка потрібна для використання цього апарату. Заводиться таким чином, нажимаємо «Пуск»" , – розповідає заступник головного лікаря обласного закладу.

Лікарні Полтавщини обладнали генераторами, які забезпечують постачання електрики

Обладнання у заклад передали від міжнародного фонду.

Подібне обладнання нині є в усіх медзакладах Полтавщини. Його почали постачати через перебої з електропостачанням після російських обстрілів. Зокрема, сім генераторів надали міжнародні партнери, каже Ніна Дурдикулиєва.

"Сформовано запаси пального для генераторів на п’ять діб. У липні та серні поточного року область отримала сім дизельних генераторів. Забезпечені ними були головні наші заклади, такі як онкодиспансер, обласна клінічна лікарня, госпіталь для ветеранів війни. З обласного бюджету також виділили гроші на 27 генераторів додатково на головні обласні заклади і спеціалізований будинок дитини, станція переливання крові та інші", – каже керівниця обласного "Центру громадського здоров'я" Ніна Дурдикулиєва.

Лікарні Полтавщини обладнали генераторами, які забезпечують постачання електрики

Лікарні забезпечили генераторами на випадок відключення електроенергії. 

"В наших лікарняних закладах стоять генератори, які можуть забезпечити критичні відділення. Це хірургія, реанімація, це операційні кімнати, їх ми готові забезпечити. А інші, скажемо так, під питанням. Тому ми на виконкомі сьогоднівиділяємо ще 5 мільйонів гривень для того, щоб докупити генератори і практично на 100 відсотків закрити потреби наших лікарняних закладів у забезпеченні електроенергією. Не тільки критичних, а й терапію, приймальне відділення" , – розповідає заступник голови Полтавської громади Валерій Пархоменко.

У деяких лікарнях генератори почали встановлювати раніше. Зокрема, в обласному медзакладі два таких працює із 2016-го року. Вони забезпечують безперебійне постачання електроенергії до хірургічного корпусу.

 

медицина, обладнання, генератори

За темою:

  • Підйом COVID-19: в області зафіксували 11 смертей минулого тижня
  • У Полтаві запрацював цілодобовий кабінет для збереження репродуктивного здоров’я
  • 21 медзаклад області надає безоплатну реабілітаційну допомогу
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.