ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

20:00 12.03


Лікеро-горілчаний завод у Кременчуці повернули державі

Майновий комплекс ДП "Кременчуцький лікеро-горілчаний завод" днями зусиллями прокуратури було повернуто у державну власність після понад 17 років перебування в оренді у приватної компанії.

У 2001 році Регіональним відділенням Фонду державного майна України у Полтавській області було надано в оренду одному з ТОВ цілісний майновий комплекс Державного підприємства "Кременчуцький лікеро-горілчаний завод" вартістю понад 5 млн гривень, інформує обласна прокуратура.

Строк дії договору оренди закінчився ще у 2016 році, проте орендарем не було повернуто майно орендодавцю. Окрім цього, товариство протягом тривалого часу не сплачувало орендну плату, внаслідок чого виникла заборгованість у сумі понад 270 тисяч гривень, у тому числі з урахуванням пені.

Зважаючи на виявлені порушення прокуратура Полтавської області звернулась до суду з позовними вимогами зобов’язати товариство сплатити до державного бюджету України виниклу заборгованість з орендної плати, а також повернути державі цілісний майновий комплекс "Кременчуцький лікеро-горілчаний завод" вартістю понад 5 млн грн.

Позовні вимоги прокуратури задоволено у повному обсязі. У березні 2019 року вказане рішення суду фактично виконано, майновий комплекс, який розташований на земельній ділянці площею понад 2 га в межах Кременчука повернуто у державну власність.

власність, майно, завод, бізнес, оренда, прокуратура, суд, Кременчук

За темою:

Топ-5 за тиждень :

Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.