ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

09:40 13.06


Літераторка з Гребінки презентувала свою творчість лубенцям різних поколінь

Вчора, 12 червня, у приміщенні Лубенської центральної районної бібліотеки ім. Володимира Малика презентували творчість відомої літераторки Ніни Третяк.


Учасникам заходу представили дві нові книги авторки – поетичну  збірку "Дорога до себе" та співаник "Лети, моя пісне!", написаний у співпраці із композитором Олесем Колядою. Запросили гостю, щоб підтримати діалог між різними поколіннями. У презентації взяли участь підопічні територіального центру соціального обслуговування (надання послуг) Лубенської міської ради та студенти Лубенського медичного училища.

Олександр  Чепур, керівник проекту, сказав, що зустріч із літераторкою організували в тому числі, щоб залучити осіб похилого віку до активного способу життя та допомогти їм у соціалізації.

Словами про творчий та життєвий шлях літераторки з Гребінки розпочала зустріч директор бібліотеки Валентина Сьомак. Під час зустрічі звучали вірші у виконанні авторки та фрагменти пісень у виконанні заслужених артистів України, самодіяльних народних фольклорних ансамблів обрядової пісні та інших виконавців. Зворушливою стала тема громадянської лірики Ніни Третяк.

Розділ "Воскреснемо" містить чимало творів про війну, колишню і нинішню, про афганські події, Чорнобильську трагедію та твори, присвячені подіям на Сході. До речі, твори літераторки, завдячуючи волонтерам, побували в зоні АТО.

Захід відбувся завдяки проекту "Організація роботи волонтерських соціальних пунктів допомоги для мешканців віддалених сіл Лубенського району, які постраждали від націонал-соціалізму", який реалізовується за підтримки Німецького федерального фонду "Пам'ять. Відповідальність. Майбутнє" в рамках програми фонду "Місце зустрічі: діалог".

культура, література, ветерани, волонтери, Лубни, Ніна Третяк

За темою:

  • Біг-бенд президентського оркестру зібрав у Полтаві аншлаг
  • У Полтаві відкрили пам'ятну дошку Чорнощокову
  • У Полтаві відбувся допрем’єрний показ вистави "Візит дами"
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.