ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

17:20 03.11


Локації музею окупації планують розмістити просто неба

У Полтаві відбулося четверте засідання робочої групи з обговорення пропозицій щодо створення музею окупації радянської доби.

 

Відбулося чергове засідання робочої групи з обговорення пропозицій щодо створення музею окупації радянської доби. "Зробили ще один крок для відродження історичної пам’яті та переосмислення минулого", - вважає голова Полтавської облради Олександр Біленький.

"Сьогодні відбулося четверте засідання робочої групи з обговорення пропозицій щодо створення музею окупації радянської доби. Члени групи напрацьовують концепцію майбутнього музею, його правовий статус. Сьогодні оглянули територію Музею важкої бомбардувальної авіації. Саме на його території є ідея розміщення локацій просто неба", - повідомив Біленький.

Чиновник заявив, що створення подібного музею – крок, який потрібно було зробити ще 30 років тому, адже росія століттями просувала свої наративи. "Але так більше не буде. Ми пишемо нову, суто свою історію, в якій немає місця "руському міру". Натомість є український світ. І лише нам наповнювати його сенсами", - вважає керівник облради.

пам'ять, історія, дерусифікація, деколонізація, деокупація, музей

За темою:

Топ-5 за тиждень :
Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.