ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

17:15 20.11


"Лось Барбудос" виграв 9-ту гру сезону "ЩДК по-полтавськи". ФОТО

Чергову гру сезону інтелектуального шоу, яке проводиться в Полтаві під патронатом нашого інтернет-видання, блискуче вдруге поспіль виграла команда "Лось Барбудос", а кращем гравцем туру визнана Ксенія Пивоварська.

У гостинному та затишному клубі "Подіум" цього тижня зібралися 16 команд, які відповідали, як завжди, на 36 авторських запитань, а в перерві інтелектуалів радувала своєю творчістю відома естрадна співачка Жанна Лтавська.

Вдруге поспіль і втретє у сезоні триумфували "Лосі" (27 очок), які чи не вперше цьогоріч зібралися за столом у повному складі. Команди "Вабі Сабі" та "Параінтелектуали", набравши на два бали менше, розділили другу і третю позиції.

Нагадаємо, що стартову гру сезону і гру номер 5 виграла команда "Вабі Сабі", другу гру - "Генератор", третю - БТВ та "Вабі Сабі", четверту - "Вабі Сабі" у тандемі з "Лось Барбудос", шосту - "Брама", а сьому - БТВ.

За традицією, нашим читачам у якості розминки пропонуємо відповісти на одне з ігрових запитань туру:

У серіалі "Санта-Барбара", тривалість якого 2137 серій, героїня ледь не гине, не помітивши ПЕРШЕ під ногами, і вдарившись об кран. У серіалі "Сусіди", тривалість якого понад 6 тисяч серій, емігранту Джузеппе нема з ким поговорити про ДРУГУ. Назвіть ПЕРШЕ і ДРУГУ.

Відповідь: Мило, опера. "Санта-Барбара" - типова мильна опера.

 

Фото Богдана Проскурова

ЩДК, проєкт, інтелект, дозвілля

За темою:

  • "ЩДК по-полтавськи": другу гру сезону виграли "Лосі"
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.