ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

11:30 22.10


"Лось Барбудос" яскраво переміг у 8-й грі сезону "ЩДК по-полтавськи". ФОТО

Чергову гру сезону інтелектуального шоу, яке проводиться в обласному центрі під егідою нашого інтернет-видання, блискуче виграла команда "Лось Барбудос", а кращем гравцем туру визнана чарівна Ксенія Малік.

У гостинному та затишному клубі "Подіум" цього тижня зібралися 15 команд, які відповідали, як завжди, на 36 авторських запитань. На жаль, уперше в сезоні не змогла зібратися амбіційна та неординарна команда "Параінтелектуали", тому єдина представниця цього колективу Ксенія Малік скористалася правом зіграти у складі іншої команди. І не просто зіграла - а була визнана найкращою серед "Лосів", які дуже впевнено (навіть граючи вчотирьох) взяли перше місце із 23 заліковими пунктами. Капітан переможців В'ячеслав Шерстюк і Ксенія Малік отримали подарунки від організаторів та традиційну пляшку шампанського. 

Команда БТВ (19 очок) фінішувала з другим результатом, а третє місце поділили одразу чотири команди, які набрали на одне очко менше - "Джимомо", "Брама", "Дрім-Тім" і "Лайбрері Бар"! Фантастична щильність і запекла боротьба! Так тримати, друзі!

Організатори щиро вдячні виконавцеві Михайлу Бєлкову за чудовий пісенний подарунок у перерві гри.

Нагадаємо, що стартову гру сезону і гру номер 5 виграла команда "Вабі Сабі", другу гру - "Генератор", третю - БТВ та "Вабі Сабі", четверту - "Вабі Сабі" у тандемі з "Лось Барбудос", шосту - "Брама", а сьому - БТВ.

За традицією, нашим читачам у якості розминки пропонуємо відповісти на одне з ігрових запитань туру:
Мало того, що вони тезки, так тезками були ще й їхні батьки, та й ще й прізвища у них починаються з однієї і тієї ж букви. Обидва вони займали один і той же пост, причому обидва були в своїх країнах першими. Назвіть цих двох людей абсолютно точно.

Відповідь: Михайло Сергійович Горбачов і Михайло Сергійович Грушевський.

Гра наступного, 9-го туру сезону відбудеться в середині листопада у "Подіумі", а в грудні — фінал року!

ЩДК, проєкт, інтелект, дозвілля, шоу

За темою:

Топ-5 за тиждень :
Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.