ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

20:35 16.04


Лунін виступив проти введення військової адміністрації в обласному центрі

Очільник Полтавської обласної військової адміністрації Дмитро Лунін вважає, що наразі нема підстав для введення військової адміністрації в місті Полтаві.

 

У Полтаві триває "розбір польотів": де поділись 100 мільйонів гривень, виділених на сесії міської ради Полтави на оснащення тероборони та військових? Учора, 15 квітня, депутати зібрались, щоби розглянути питання, чому через 50 днів повномасштабного вторгнення росії всі потреби тероборони і досі закриваються силами меценатів та волонтерів.

Ні голова полтавської громади Олександр Мамай, ні голови профільних департаментів на комісії не з'явились, що викликало обурення присутніх.

Утім, це не завадило депутатам провести комісію та підготувати резолюцію, яку направлять до Президента, голови Верховної Ради, Генпрокурора, очільника СБУ, голови Полтавської ОВА та правоохоронних органів. Суть її – прохання надати оцінку діям міського голови Полтави і, якщо буде виявлено ознаки недбалості чи злочину, призначити очільника військової адміністрації міста, повідомляє Коло. Керівник ОВА запропонував шукати компроміс і побачив у ситуації політичну конкуренцію.

Першим прокоментував ситуацію голова Полтавської обласної військової адміністрації Дмитро Лунін (на фото):

– Багато хто звертався з питанням щодо ініціативи частини депутатів Полтавської міської ради з проханням створити військову адміністрацію в місті Полтава. Хочу прояснити свою позицію з цього приводу. Я вважаю, що немає вагомих підстав для введення військової адміністрації в місті, тому що на території Полтавської області немає бойових дій, а Полтаві наразі не загрожують наземні атаки. Введення військових адміністрацій у містах відбувається, якщо місту щось загрожує. До міського голови Полтави Олександра Мамая є чимало питань та претензій як із боку громадян, так і органів влади. Зокрема, питання є і в обласної військової адміністрації. Однак, зараз вся країна і, зокрема, Полтавщина мають згуртуватися заради одного завдання – Перемоги. Я не бачу, що зараз саме введення військової адміністрації в Полтаві може сприяти виконанню цього завдання. Всі протиріччя необхідно вирішувати, за змоги, компромісом. Питання політичної конкуренції треба вирішувати на виборах, а не тоді, коли вся країна воює. Оцінку роботи мера та міськради Полтави повинні давати виборці. Питання введення військових адміністрацій у громадах Полтавщини може бути розглянуто у разі, якщо зміниться воєнна ситуація.

війна, влада, тероборона, гроші, політика, колаборанти

За темою:

  • Родинам загиблих в "Амсторі" влада Кременчука виплатить по 50 тисяч гривень
  • Навчання: у районі Миргорода лунають вибухи
  • У Полтаві заборонили продаж і використання піротехніки
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.