ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

18:45 23.02


Лунін вважає, що скоро у Полтаві буде нове керівництво

Дмитро Лунін вирішив надіслати Президенту Зеленському лист про військову адміністрацію у Полтаві й чекає на відсторонення Олександра Мамая з посади міського голови.

 

Начальник Полтавської ОВА очікує на відсторонення Олександра Мамая від посади впродовж кількох тижнів, або до кінця лютого. Про це стало відомо з програми телеканалу ІРТ, де Дмитро Лунін підбивав підсумки Полтавщини за рік повномасштабної війни.

Зі слів Луніна, голову Полтавської громади можуть відсторонити від посади через визнання винуватості у справі про працевлаштування прибиральниць, які отримували зарплату з бюджету. Офіційно про це ще невідомо, але у політичних колах схиляються до такого варіанту.

"Доказова база – потужна, тому людина, що буде визнана судом винною, не може займати цю позицію мера міста, керувати громадою. Я подаватиму на Президента лист щодо введення військової адміністрації. Військовий адміністратор – це менеджер, який налагодить питання щодо оборони і виконання завдань Кабміну і Президента. Депутати залишаться, ми зробимо широку коаліцію", - сказав Лунін.

Щодо термінів, топ-чиновник вважає, що це може статися протягом 10-14 днів. "Суд може буде і пізніше, але я думаю, що до кінця місяця це рішення буде саме в такому варіанті. Рішення про ВА ухвалить Президент. Я ж надійшлю подання. Це точно, таке моє рішення", - зазначив Дмитро Лунін.

Прізвища кандидатів на посаду очільника військової адміністрації у Полтаві Лунін не розголошує, але акцентує, що це буде або військовий, або правоохоронець.

Також ОВА розглядає варіант відмови Президента запроваджувати у Полтаві військову адміністрацію, якщо Олександра Мамая таки засудять. Тоді містом керуватиме секретар Полтавської міської ради. Нині цю посаду обіймає Андрій Карпов, але міська рада зможе обрати собі нового секретаря, якщо цей сценарій розвиватиметься.

війна, влада, ОВА, скандал, політика, корупція

За темою:

  • Перейменування: Антон Макаренко залишається у минулому
  • На Полтавщині чули звуки вибухів під час тривоги
  • Полтавщина витратить 50 мільйонів на ремонт доріг 
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.