13:40 06.03

Ляхова невдало виступила на легкоатлетичному чемпіонаті світу в Англії

У Бірмінгемі (Англія) фінішував чемпіонат світу з легкої атлетики у приміщенні. Єдиною представницею Полтавщини на престижних змаганнях була Ольга Ляхова, яка, на жаль, не показала свій найкращий час.

Ольга Ляхова не змогла навіть вийти до фіналу на улюбленій дистанції 800 метрів, показавши в одному з трьох кваліфікаційних забігів лише четвертий час — 2:03,81. А чемпіонкою світу стала Франсина Нійонсаба з Бурунді (2:00,99).

Для успішного виступу у змаганнях такого рівня в єдиний пазл повинні скластися безліч чинників. Це холодний зал, самопочуття, харчування, дорога (вона у нас склала більше 30 годин -  через скасування рейсів), настрій, сон. Щось пішло не так, як хотілося. Якась ланка випала, поки не можу точно зрозуміти, яка саме. Я зробила все, що змогла. Можливо, був би біг на день раніше-пізніше, була би зовсім інша картина

— розповіла Ольга в ексклюзивному коментарі нашому кореспонденту Станіславу МАЙЗУСУ.

Варто зазначити, що Ольга Ляхова цього сезону неодноразово демонструвала значно кращий час, ніж на чемпіонаті світу в Бірмінгемі.

На фото: "Арена Бірмінгем" виявилася нефартовою для Ольги Ляхової.