11:41 09.06

Ляхова виграла 800-метрівку на командному чемпіонаті країни з легкої атлетики

У Луцьку завершився командний чемпіонат України з легкої атлетики, який відрізняється від особистого тим, що на цих змаганнях переможців нагороджують не медалями, а відповідною кількістю очок, які йдуть до командного заліку областей.

Кращою в Луцьку на дистанції бігу на 800 метрів стала наша земляка Ольга Ляхова, яка фінішувала з результатом - 2 хвилини 01,36 секунди (за це збірна Полтавщини отримала 26 очок). Тамара Твердоступ була другою з бігу на 1500 метрів - 4 хвилини 18,93 секунди (25 очок).

Ольга Корсун у потрійному стрибку встановила новий жіночий рекорд Полтавщини, який перевищив показник у 13 метрів - 13 метрів 01 сантиметр, із цим результатом полтавка була четвертою (23 очка).

По 21-му очку до заліку збірної Полтавщини - за сьомі місця - привнесли Віктор Ємець - у стрибках у довжину і Катерина Кабушка - у бігу на 400 метрів із бар'єрами.

У загальному заліку командного чемпіонату країни з легкої атлетики збірна Полтавщини фінішувала на 16-му місці (200 очок).

Нагадаємо, що днями Ольга Ляхова виграла 800-метрівку на турнірі в Чехії, після чого зробила 12-годинний марш-кидок до Луцька, де знову вийшла на доріжку.