16:24 16.02

Ляхова виграла "золото" у Франції та "срібло" у Польщі

Кременчужанка Ольга Ляхова за три останні дні встигла перемогти на міжнародних змаганнях "Meeting Féminin du Val d'Oise" у Франції та виграти друге місце на престижному легкоатлетичному турнірі у Польщі.

У Франції Ольга Ляхова стала найкращою на дистанції 800 метрів (2.03,04). Інша наша землячка Анна Плотіцина впевнено перемогла на дистанції 60 метрів із бар’єрами, подолавши її за 8,08 сек.

У польському місті Торунь, де відбувся міжнародний турнір із легкої атлетики серії IAAF "World Indoor Tour" Ляхова через день пробігла значно — майже на дві секунди — краще, ніж у Франції, проте не виграла. Ольга фінішувала другою на дистанції 800 метрів із часом 2.01,08. Це її кращий результат у поточному сезоні. А виграла забіг відома польська спортсменка, чемпіонка Європи Ангеліка Ціхоцька (2.00,76).