16:58 12.06

Ляхова виконала норматив на легкоатлетичне Євро-2018

Кременчужанка Ольга Ляхова на міжнародних змаганнях легкоатлетів щотижня покращує свої результати з бігу на 800 метрів. Вона вже виконала норматив на Євро-2018.

Минулих вихідних у Дессау (Німеччина) наша землячка фінішувала з результатом 2 хвилини 02,19 секунди, посівши третє місце з бігу на 800 метрів міжнародного турніру "Анхальт-2018".

У Німеччині Ляхову випередили Ноелія Йаріго (Бенін) і Кристина Геринг (Німеччина). Зі своїм результатом у Дессау, станом на 12 червня, Ольга Ляхова перебуває на 19-й позиції рейтингу Європи серед жінок із бігу на 800 метрів. Та найголовніше, що кременчужанка у Дессау виконала кваліфікаційний норматив на право участі у цьогорічному чемпіонаті Європи з легкої атлетики, який відбуватиметься у серпні у Берліні (Німеччина).

Незадовго до старту в Дессау Ольга Ляхова фінішувала з бігу на 800 метрів на 5-му місці у Празі (Чехія) — на міжнародному турнірі "Меморіал Йозефа Одложила" — з результатом 2 хвилини 03,24 секунди.