18:00 03.06

Ляхова виграла "срібло" на 800-метрівці у Польщі

Талановита легкоатлетка з Кременчука Ольга Ляхова завоювала срібну медаль міжнародного турніру "Меморіал Славоміра Рослона", який відбувся в місті П'ясечно (Польща).

Там наша землячка фінішувала на дистанції бігу на 800 метрів із результатом - 2 хвилини 04,50 секунд, програвши тільки Анні Сабат із Польщі (її результат - 2:03,87). Це був перший міжнародний старт Ольги Ляхової у літньому сезоні 2018 року, за підсумками якого вона зі своїм результатом у П'ясечно, станом на 3 червня, перебуває на 42-й позиції європейського рейтингу серед жінок із бігу на 800 метрів.

Поки що всі атлети продовжують планомірну підготовку до головного старту сезону — чемпіонату Європи-2018 з легкої атлетики, який відбудеться в Німеччині — на Олімпійському стадіоні Берліна — 7-12 серпня. Саме тоді треба буде демонструвати пік своїх швидкостей на дистанціях. На цей час в Європі немає ще жодної атлетки, яка вибігла би на 800-метрівці з двох хвилин. Для Ольги Ляхової, як і для багатьох її суперниць, "розміняти" дві хвилини на цій дистанції - звична справа, тож найцікавіше буде попереду.