18:00 05.07

Любомир Лемешко і Богдан Касьян виграли турнір "Містер Батерфляй"

У Запоріжжі триває Кубок України з плавання "Містер Батерфляй". У змаганнях беруть участь полтавці і як мінімум двоє наших земляків привезуть додому медалі. А Любомир Лемешко і Богдан Касьян стали володарями головного трофею.

Наш земляк Богдан Касьян став чемпіоном на дистанції 50 метрів. Він фінішував першим із часом 24,13 сек.

Друге місце на цій же дистанції посів інший полтавець — Любомир Лемешко. Він подолав дистанцію спринту за 24,26 сек.

Переможцями другого дня змагань Кубка України з плавання "Містер Батерфляй", який відбувається в Запоріжжі, знову стали Богдан та Любомир:

100м батерфляй:

ЛЕМЕШКО Любомир — 0,52,93;

100м на спині:

КАСЬЯН Богдан — 0,56,86;

Всі переможці турніру отримали грошові призи від срібного призера Олімпійських Ігор,  чемпіона світу та Європи з плавання, заслуженого майстра спорту України Дениса Силантьєва.