ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

14:00 04.07


Магнітні бурі в липні: як знизити їхній вплив на самопочуття

Магнітні бурі очікуються 8, 12-13 та 16-19 липня. На Полтавщині невролог розповіла, як знизити їхній вплив на самопочуття.

Магнітні бурі можуть призводити до збоїв у роботі зв’язку та впливати на самопочуття особливо літніх людей і тих, хто страждає від метеозалежності. Це може проявлятися у вигляді головного болю, запаморочень, нудоти, болю в суглобах, відчуття втоми та безсоння.

Невролог Тетяна Майкова розповіла, як знизити негативний вплив магнітних бур на самопочуття. За словами медика, магнітні бурі несприятливо впливають на серцево-судинну систему: страждає серцевий ритм, артеріальний тиск, порушується нервова система.

Невролог зазначила, що люди можуть частіше відчувати головний біль, біль у м’язах і суглобах, безсоння, перепади настрою. Можуть загострюватися хронічні захворювання.

 – Щоби пристосуватися до змін у навколишньому середовищі, людині потрібно достатньо енергії, щоб мати на це сили, – пояснила невролог.

За її словами, для цього потрібно:

  • перестати вживати різні стимулювальні напої (кава, чорний чай, алкоголь), бо вони погано впливають на нашу енергію;
  • намагатися підтримувати емоційний спокій і комфортне навколишнє середовище, зокрема мати добрі стосунки з колегами та родиною;
  • лягати спати не пізніше 23.00, щоб мати хороший енергетичний заряд;
  • багато рухатися, ходити пішки, займатися бігом, гімнастикою, пілатесом;
  • важливе здорове харчування за графіком 2-3 рази протягом дня, а не тільки ввечері;
  • споживати більше білка у вигляді м’яса, риби та  кисломолочних продуктів, а також овочів і фруктів (для тих, у кого коливається рівень цукру в крові).

Під час великих магнітних бур найбільше страждають наші слабкі місця, тому важливо самому не погіршувати стан свого організму, наголосила лікарка.

 

самопочуття, магнітні бурі

За темою:

Топ-5 за тиждень :
Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.