ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

15:00 22.10


Майстриня з Решетилівки зробила вишиванку для Єлизавети ІІ

Вишиту "білим по білому" сорочку для королеви Сполученого Королівства Великої Британії Єлизавети другої виготовила майстриня з Решетилівки.

Про це  повідомило інтернет-видання  Новини Полтавщини  з посиланням на слова художника та педагога Євгена Пілюгіна.

За інформацією Пілюгіна, вишиванку для королеви створили у Всеукраїнському центрі вишивки і килимарства, розташованому в Решетилівці.

Пілюгін каже, що замовлення надійшло із королівського двору Великої Британії на вишиванку, оздоблену вишивкою «білим по білому» зі спеціальним орнаментом.

За його словами, така вишивка є найбільш трудомісткою, а тому вимагає багато часу на створення і коштує дорого.

Нагадаємо, Решетилівську вишивку до списку нематеріальної культурної спадщини ЮНЕСКО можуть включити лише з 2022 року.

Довідково. Єлизавета ІІ (Елізабет Александра Мері Віндзор, англ. Elizabeth II, Elizabeth Alexandra Mary Windsor; народилась 21 квітня 1926, Лондон, Англія, Британська імперія) — королева і голова держави Сполученого Королівства Великої Британії та Північної Ірландії та 15-ти країн Співдружності націй — Канади, Австралії, Нової Зеландії, Ямайки, Барбадосу, Багамських Островів, Гренади, Папуа Нової Гвінеї, Соломонових Островів, Тувалу, Сент-Люсії, Сент-Вінсенту і Гренадин, Антигуа і Барбуди, Белізу, Сент-Кіттсу і Невісу. У всіх цих країнах, окрім Сполученого Королівства, її представляють генерал-губернатори, що призначаються нею.

Окрім цього, Єлизавета II править також Британськими заморськими територіями, але не як їхня королева, а як королева Сполученого Королівства.

Голова Співдружності націй, Верховний головнокомандувач Збройних Сил, Лорд Острова Мен, Верховний управитель Церкви Англії, Захисниця віри, Герцог Нормандії.

 

 

вишиванка, королева, замовлення, Решетилівка

За темою:

  • Гадяцьку вишиванку внесуть до Нацпереліку елементів нематеріальної культспадщини
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.