ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

17:00 20.08


Майже 200 тисяч сплатив полтавець за право керувати автівкою

Тимчасові обмеження у праві виїзду за кордон та керування транспортним засобом застосували державні виконавці до чоловіка, який заборгував аліменти на власних дітей.

Закони #ЧужихДітейНеБуває вкотре доводять свою ефективність. Не платити аліменти нині не вигідно: на суму заборгованості нині нараховують пеню, а боржника обмежують у правах. Злісні ж неплатники можуть потрапити навіть за ґрати.

"Після застосування державними виконавцями Подільського ВДВС м.Полтава ГТУЮ у Полтавській області всіх обмежувальних санкцій (тимчасові обмеження у праві виїзду за кордон, керування транспортним засобом, користування вогнепальною мисливською зброєю, полювання) боржник погасив заборгованість по сплаті аліментів за весь період перебування виконавчого документу на примусовому виконанні, а саме: заборгованість по аліментах у сумі 129 974 гривень та штраф у розмірі 64 987 гривень. Загалом стягувачці перераховано 194 961 гривню",

- повідомив очільник юстиції Полтавщини Олег Тимченко.

Крім того, боржник сплатив виконавчий збір в дохід держави в сумі 12 997 гривень.

За словами Олега Тимченка, нині у відділах державної виконавчої служби області перебуває 23 435 документів про стягнення аліментів. І лише в половині випадків батьки сплачують аліменти добровільно. До решти доводиться застосовувати різноманітні санкції.

 

аліменти, боржники, ГУ юстиції, діти

За темою:

  • Під час продажу нерухомості полтавець позбувся сорока тисяч 
  • Чергового хабарника затримали на Полтавщині
  • Суспільно-корисні роботи та штрафи: як змусити батьків сплатити аліменти
  • Топ-5 за тиждень :

    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.