ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

10:00 06.09


Майже три роки після катастрофи Ан-26: у суді знову відклали розгляд справи

Учетверте у Київському районному суді Полтави збиралися на підготовче засідання у справі щодо авіакатастрофи, яка сталася на Харківщині 2020-го року. Тоді загинули 26 людей.

 

Всі —  курсанти університету Повітряних сил у Харкові та офіцери. Судове засідання у Полтаві перенесли, сказано у відеосюжеті Суспільного.

Підготовче судове засідання у справі авіакатастрофи на Харківщині

На підготовче судове засідання до Київського райсуду Полтави 4 вересня прийшли батьки загиблих в авіакатастрофі, їхній адвокат, прокурор та деякі захисники обвинувачених. Деякі інші адвокати та самі обвинувачені на засіданні були у режимі відеоконференції.

Захисниця обвинуваченого Сергія Дроздова подала клопотання до суду щодо перенесення засідання, адже вона перебуває на лікарняному. Без участі адвокатки проводити засідання не бажав і сам Дроздов.

Натомість прокурор Спеціалізованої прокуратури у сфері оборони східного регіону Павло Юхимович сказав, що існує можливість продовжити підготовче засідання, адже є клопотання інших обвинувачених, які можна розглянути без участі захисниці Дроздова. Цю позицію підтримали потерпілі та їхній адвокат.

Решта учасників заявила, що це має бути на розсуд суду.

"Суд ухвалив, що ми не можемо продовжувати підготовче судове засідання, оскільки це буде порушення права на захист, оскільки сам обвинувачений заперечує продовжувати засідання", ― сказала суддя Київського райсуду Полтави Ольга Логвінова.

3 роки після катастрофи Ан-26 на Харківщині

Наступне засідання має відбутися 11 жовтня.

"Зараз суд розглядає можливість призначення розгляду кримінального провадження по суті. Тобто, чи відповідає обвинувальний акт вимогам статті 291 Кримінального процесуального кодексу України, чи повноважний склад суду, чи уповноважений прокурор. Тобто процесуальні моменти, які у майбутньому дадуть змогу законному розгляду справи по суті", ― каже прокурор Спеціалізованої прокуратури у сфері оборони східного регіону Павло Юхимович.

Під час розгляду по суті мають дослідити, зокрема, 73 томи із матеріалами справи.

"У ході розгляду судової справи, окрім дослідження письмових доказів – 73 томів – ще є великий перелік осіб, які потребують допиту їх у якості свідків, у якості потерпілих, у якості обвинувачених. А також етап дослідження речових доказів. Тому це справа, згідно з такими темпами, може затягнутися до досить тривалий час", ― каже прокурор Спеціалізованої прокуратури у сфері оборони східного регіону Павло Юхимович.

Основна причина перенесення підготовчого засідання – це почергова неявка представників у справі.

 

 

суд, трагедія, авіакатастрофа

За темою:

  • Не хотів йти воювати: полтавця ув’язнили на три роки
  • Причетні до корупційних скандалів у Полтаві оминають покарання
  • У Миргороді переобрали голову місцевого суду
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.