ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

18:30 20.05


Майже 500 мільйонів заборгували полтавці за теплопостачання

Станом на 1 травня 2019 року заборгованість споживачів Полтавщини з урахуванням боргів минулих років за теплопостачання становить 479,4 млн грн, рівень розрахунків за спожиту теплову енергію - майже 94 відсотки.

 

20 травня під час апаратної наради в ОДА чиновники підбили підсумки роботи житлово-комунальних підприємств області в осінньо-зимовий період 2018/19 та обговорили плани з підготовки до опалювального сезону 2019/20.

Протягом минулого опалювального сезону на Полтавщині використали 144 млн кубометрів газу.

"Станом на 1 травня заборгованість споживачів з урахуванням боргів минулих років за отримані послуги теплопостачання становить 479,4 млн грн, рівень розрахунків за спожиту теплову енергію становить 93,9 %, в тому числі населення – 87,5 % (борг – 441,5 млн грн). За січень-квітень поточного року заборгованість споживачів з урахуванням боргів минулих років за отримані послуги водопостачання і водовідведення становить 94,2 млн грн, рівень розрахунків за спожиті послуги водопостачання і водовідведення становить 97,5 %, в тому числі населення – 91,9 % ( борг – 78 млн грн)", – повідомив начальник Управління житлово-комунального господарства Полтавської ОДА Едуард Рева.

Для підготовки до наступного опалювального сезону необхідно підготувати 6700 житлових будинків, 1368 об’єктів соціальної сфери, для обслуговування дорожньо-мостового господарства провести капітальний ремонт доріг міських вулиць. Фахівцям необхідно підготувати 177 котелень, перевірити 590 км теплових мереж.

"Цьогоріч планується замінити на аварійних ділянках у Полтаві, Кременчуці, Горішніх Плавнях, Лубнах, Гадячі близько 19 км труб", – додав Рева.

Голова облради тим часом пропонує монополістам сплачувати податки не в обласному центрі.

"Маю пропозицію щодо переведення сплати податків "Полтававодоканалу", "Полтаваобленерго" з Полтави на райони області. Таке рішення надасть можливість, наприклад, Карлівці за ці кошти відремонтувати очисні споруди, Решетилівці — змінити систему централізованого теплопостачання і з двох котелень зробити одну, яка буде постачати тепло і це все з тих коштів, які будуть надходити з ПДФО на місцеві бюджети. Слід добре подумати, чи варто нам намагатися вилучити кошти до державного бюджету, чи краще їх перерозподілити між районами", – зазначив під час наради голова Полтавської обласної ради Олександр Біленький.
 

ЖКГ, газ, тепло, борги, гроші, влада, облрада

За темою:

  • Пронін вважає передчасним встановлення новорічної ялинки у Кременчуці
  • У Полтаві хочуть встановити новорічну ялинку: ремонтують 3D-ілюмінацію
  • В області очікують на хуртовини, замети та ожеледицю
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.