ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

12:00 17.04


Майже двісті одиниць зброї добровільно здали полтавці за останні два тижні

До поліції Полтавщині за останні два тижні громадяни здали 190 одиниць зброї та понад 1 800 боєприпасів. Це відбулося у рамках традиційної акції з добровільної здачі зброї.

 

За два тижні "Місячника добровільної здачі зброї" громадяни добровільно здали до підрозділів поліції 161 одиницю незареєстрованої зброї різних видів і 29 зареєстрованих гладкоствольних мисливських рушниць. Про це повідомляє прес-служба ГУНП у Полтавській області.

За інформацією відділу контролю за обігом зброї у сфері дозвільної системи поліції області, серед незареєстрованої зброї є 32 одиниці армійської нарізної, чотири – нарізної мисливської, 49 – гладкоствольної мисливської, 15 – саморобної вогнепальної та 61 зразок холодної зброї.

Серед добровільно заданого понад 1690 набоїв, 136 снарядів армійських зразків, чотири міни часів Другої світової війни і чотири гранати.

"Нагадуємо! Відповідно до ч. 3 ст. 263 Кримінального кодексу України, особа, яка добровільно здала органам влади зброю, бойові припаси, вибухові речовини або вибухові пристрої, звільняється від кримінальної відповідальності", – йдеться у повідомленні правоохоронців.
 

зброя, поліція, закон, кримінал

За темою:

  • Полтавські школи отримали зброю для практичного використання на уроках "Захист Вітчизни"
  • Полтавські правоохоронці затримали торговця зброєю
  • На Полтавщині колишній військовий торгував боєприпасами
  • Топ-5 за тиждень :

    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.