ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

13:45 19.11


Майже на третину зростуть тарифи на тепло для кременчужан

ТОВ «Кременчуцька ТЕЦ» оголосила намір встановити тарифи на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання, послуги з постачання тепла і гарячої води.

Відповідне повідомлення розміщене на сайті підприємства.

 

Тут пояснюють, що тарифи на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання, послуги з постачання теплової енергії і постачання тепла і гарячої води хочуть встановити, коригуючи окремі складові без зміни кількісних показників.

У КремТЕЦ нагадують, що діючі тарифи на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання, послуги з постачання теплової енергії і постачання гарячої води для ТОВ «Кременчуцька ТЕЦ» на період з 1 жовтня 2020 до 30 вересня 2021 встановлені рішенням виконавчого комітету Кременчуцької міської ради від 8 вересня 2020 року №1301.

Оскільки протягом строку дії тарифів відбулися зміни обсягу окремих витрат, пов’язаних з наданням послуг з постачання теплової енергії і постачання гарячої води, з причин, які не залежать від суб’єкта господарювання, то може проводитися коригування тарифів. Протягом строку дії діючих тарифів відбулися зміни, пов’язані зі зміною обсягу окремих витрат з причин, які не залежать від суб’єкта господарювання, а саме: 11 листопада схвалено проєкт Постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (далі – НКРЕКП) «Про внесення змін до постанови НКРЕКП від 24 грудня 2019 року № 3208», яким передбачається зміна з 01.12.2020р. тарифів на виробництво теплової енергії ТОВ «КРЕМЕНЧУЦЬКА ТЕЦ, - йдеться в поясненні.

 

Тож згідно з розрахунками Кременчуцької ТЕЦ, рівень економічно обґрунтованих тарифів за групами споживачів є :

Зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб та їх об'єднань приймаються протягом семи календарних днів з дня опублікування даної інформації за адресою:

39610, Полтавська обл., м. Кременчук, вул. Свіштовська, 2.

тепло, збільшення тарифів, Кременчук, опалення

За темою:

  • Штрафні санкції наклали на "Лубнигаз"
  • 63 тисячі споживачів на Полтавщині залишились без постачальника газу
  • Абонслужба "Полтаватеплоенерго" знову працює
  • Топ-5 за тиждень :

    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.