ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

18:00 28.04


Майже половину каналізаційних мереж області визнали аварійним

Комунальники Полтавщини використовують понад тисячу кілометрів каналізаційних мереж і 45% із них виявилися ветхими та аварійними.

 

Про це відомо зі звіту начальника Полтавської ОВА про виконання Програми економічного та соціального розвитку за 2023 рік.

Стан водопровідної та каналізаційної мереж на Полтавщині
Нині в області налічують 67 водозаборів та 937 артезіанських свердловин. Кременчук і Горішні Плавні забезпечують питною водою з поверхневих джерел водопостачання водосховищ Дніпра. 

Загалом Полтавщина має 4723 км водопровідних мереж, з яких понад 40% визнали аварійними. Через зношеність мереж область втрачає 30% води, що на 2% більше ніж у минулому році. Серед причин – недостатнє фінансування робіт із ремонту та реконструкції водопроводів, інформує Зміст.

Централізованим водовідведенням забезпечені всі міста і на 85% селища, села – на 2%. Також комунальники експлуатують 1198 км каналізаційних мереж, з яких 45,6% (546,7 км) – ветхі та аварійні.

Ситуація зі стоками в Полтаві
Каналізаційну мережу Полтави почали будувати майже 100 років тому. Ними користуються і сьогодні. Наразі понад 80%  колекторів зношені, а щороку кількість провалів зростає.

Каналізація Полтави поділена на два басейни: південно-східний і південно-західний. Відходи з південно-західного басейну перекачують на Супрунівські очисні споруди, а з південно-східного – на Затуринські. Наразі Затуринські очисні споруди потребують оновленого обладнання та реконструкції.

очисні споруди, каналізація, вода, стоки, проблема

За темою:

Топ-5 за тиждень :
Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.