ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

14:01 23.04


Майже сто тисяч полтавців уже "підписали" сімейних лікарів

Жителі Полтавщини щодня активно обирають сімейних лікарів та підписують із ними декларації. Тих, хто це вже зробив, уже майже сто тисяч, а статистичні дані оновлюються щохвилини.

Офіційно нацкампанія "Лікар для кожної сім’ї" стартувала 2 квітня. Але процес підписання декларацій тривав і до її початку. Полтавщина вже тоді входила до ТОП-5 регіонів України, за кількістю лікарів, що приєдналися до електронної системи та підписаними з ними деклараціями. Про це повідомляє Зміст.

Зокрема, на старті кампанії з вибору сімейних лікарів на території Полтавської області близько 8,8 тисяч пацієнтів зробили свій вибір та підписали декларації.

Полтавщина продовжує перебувати у лідерах по кількості підписаних декларацій із сімейними лікарями, терапевтами та педіатрами.

Станом на сьогодні, згідно з даними, які опубліковані сайті Національної електронної системи охорони здоров’я, на території області до eHealth приєдналися 44 медзаклади, 762 лікарі та майже 94 тисяч пацієнтів.

Загалом, серед регіонів-лідерів за цим показником також перебувають наступні області: Харківська (близько 160 тисяч), Вінницька (близько 130 тисяч), Донецька (близько 127 тисяч), Дніпропетровська (близько 112 тисяч) та місто Київ (близько 170 тисяч).

сімейний лікар, медицина, декларація

За темою:

  • У Полтаві фіксують нові випадки кору
  • На полтавців чатують магнітні бурі
  • В області знижується захворюваність на ГРВІ
  • Топ-5 за тиждень :

    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.